Absolutnie nowe i doskonałe płatki kosmetyczne Velvet

Właściwy demakijaż jest bardzo ważny dla zdrowia, świeżości i poczucia komfortu naszej skóry. Każdego dnia wieczorem zmywamy z twarzy makijaż i przygotowujemy skórę na nocną regenerację. Podczas demakijażu bardzo ważne są nie tylko kosmetyki, ale także odpowiednie płatki kosmetyczne. Marka Velvet proponuje absolutną nowość - idealne płatki kosmetyczne, dostępne na rynku już od stycznia 2015roku. Płatki kosmetyczne Velvet odpowiadają na wszystkie potrzeby kobiet, są nie tylko miękkie i chłonne, ale przede wszystkim nie rozwarstwiają się dzięki złączonym brzegom.

Większość kobiet każdego dnia rano nakłada na twarz makijaż, przygotowując się na kolejny, pełen wyzwań dzień, wyjście do pracy, szkoły, na konferencję czy ważne spotkanie. Wieczorem, po całym, intensywnym dniu różnego typu zajęć i obowiązków, zmywamy makijaż i przygotowujemy naszą skórę na zasłużony odpoczynek i regenerację. Właściwie wykonany demakijaż może trwać tyle samo czasu, lub nawet dłużej niż poranny makijaż. Dlatego niezmiernie istotne są nie tylko odpowiednie kosmetyki, ale także doskonałe płatki kosmetyczne.

Velvet wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i proponuje płatki idealne, odpowiadają one na wszystkie najważniejsze potrzeby kobiet: brak rozwarstwiania, miękkość, chłonność, delikatność. Nowe płatki kosmetyczne Velvet mają unikalną cechę - obszyte brzegi, dzięki temu nie rozwarstwiają się, ponadto są chłonne i skuteczne w demakijażu, składają się w 100% z bawełny. Powierzchnia płatków Velvet ma specjalną strukturę z obu stron (sztruks i kalander) co zwiększa efektywność oczyszczania skóry. Nowe płatki marki Velvet są także bardzo miękkie i delikatne, zostały przetestowane dermatologicznie, są hypoalergiczne i bezzapachowe.

Nowe płatki kosmetyczne zostały przetestowane przez konsumentki* Wyniki badań są niezwykle pozytywne. Płatki marki Velvet zostały najlepiej ocenione na tle konkurencji pod względem cech najistotniejszych w tej kategorii takich jak: miękkość, chłonność, odpowiednia struktura powierzchni, nie rozwarstwianie się. Aż 82% badanych kupiłoby płatki Velvet. Jest to wynik ponad dwukrotnie lepszy od lidera na rynku płatków kosmetycznych.

W ofercie marki Velvet od stycznia 2015 znajdą się także patyczki kosmetyczne w różnych wariantach opakowań: pudełko - 200 sztuk, foliowy woreczek uzupełniający - 160 i 100 sztuk.

Płatki kosmetyczne Velvet opakowanie 120 sztuk - cena ok 4,79zl

Płatki kosmetyczne Velvet opakowanie 80 sztuk - cena ok. 3,79zł

Patyczki Velvet pudełko, 200 sztuk - cena ok 2,49zł

Patyczki Velvet foliowy woreczek, 160 sztuk - cena ok. 1,99zł

Patyczki Velvet foliowy woreczek, 100 sztuk - cena ok 1,59

www.swiatvelvet.pl

www.Velvetcare.pl

*Źródło: Badanie ilościowe przeprowadzone przez The Insiders, 203 osoby, 4 miasta w Polsce, 09-22.08,2014, BLIND TEST - "Ślepy test" oceny produktu.

Produkty Velvet są produkowane przez niezależną spółkę z polskim kapitałem - Velvet CARE (wcześniej Kimberly-Clark). Velvet Care jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce, obecnym w życiu milionów ludzi. Sercem firmy Velvet Care jest marka Velvet - papier toaletowy, ręczniki papierowe i chusteczki higieniczne cieszące się największą popularnością w Polsce. Firmę Velvet Care wyróżnia ponad 100-letnia tradycja, zakład produkcyjny zlokalizowany w Kluczach w województwie małopolskim, od ponad wieku specjalizuje się w wyrobach papierowych i celulozowych. Historia Velvet Care rozpoczęła się w 1895 roku, kiedy Ludwik Mauve, właściciel majątku ziemskiego Klucze wraz z trójką wspólników zawiązał spółkę akcyjną i planował jak wytwarzać produkty najwyższej jakości, które dzięki temu zawojują rynek i sprawią, że inwestycja przyniesie wymierne zyski. Już w roku 1898 uruchomiono pierwszą maszynę papierniczą, wytwarzającą 6 ton papieru na dobę.