Nowe środki do prania dziecięcych ubranek

Frosch prezentuje ekologiczne produkty do prania stworzone z myślą o dzieciach

Marka Frosch, lider na rynku ekologicznych środków do czyszczenia i pielęgnacji domu, wprowadziła na rynek dwa nowe produkty w ramach popularnej linii Frosch Baby - stworzonej specjalnie z myślą o rodzicach. Frosch Baby Płyn do prania oraz Frosch Baby Koncentrat do płukania ubranek dla niemowląt i dzieci pozwolą zadbać o delikatne rzeczy najmłodszych. Nowe środki to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą zapewnić swoim pociechom naturalną pielęgnację i ochronę przez podrażnieniami.

Delikatność rumianku i pielęgnacyjne właściwości olejku z migdałów

Frosch Baby Płyn do prania został stworzony na bazie wyciągu z rumianku, który ma właściwości antyseptyczne i przeciwbakteryjne. Dzięki naturalnym składnikom doskonale dba o delikatne dziecięce ubranka, a oryginalna formuła sprawdza się zarówno w praniu rzeczy białych, jak i kolorowych. Frosch Baby Koncentrat do płukania zawiera odżywczy olejek z migdałów, który sprawia, że dziecięce kocyki i ubranka będą nie tylko przyjemne w dotyku, ale także pachnące. Oryginalna receptura obu produktów sprawia, że używane zgodnie z zaleceniami wystarczą na dłużej niż ich tradycyjne odpowiedniki. W skład linii Frosch Baby wchodzi także Spray do odplamiania, który pozwala skutecznie pozbyć się nawet najtrwalszych zabrudzeń, a także Frosch Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych pozwalający zadbać o smoczki i zabawki naszych maluchów.

Nowe produkty z linii Frosch Baby są w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Zostały gruntownie przebadane i nie zawierają sztucznych barwników i aromatów. Można ich używać już od pierwszych dni maluchów. Zalecane są także dla osób z problemami skórnymi. "Dorośli z alergiami skórnymi sami intuicyjnie sięgają po produkty przeznaczone dla dzieci, uznając je za łagodniejsze i delikatniejsze. Przeciwzapalne i aseptyczne właściwości rumianku sprawiają, że jest on popularnym składnikiem naturalnych produktów przeznaczonych dla najmłodszych, które często zawierają również pielęgnujący skórę olej ze słodkich migdałów - polecany szczególnie do skóry podrażnionej i suchej ." - mówi dr Anita Tarajkowska - Olejnik, lekarz dermatolog.

Siła płynąca z natury

Produkty z linii Frosch Baby powstają wyłącznie na bazie naturalnych składników, które ulegają wysokiej i szybkiej biodegradacji. Ich opakowania wytwarzane są z tworzywa pochodzącego z recyclingu (tzw. PET), a po zużyciu każde można na nowo przetworzyć. Proekologiczną strategię producenta marki Frosch, firmy Werner & Mertz, określa "9 punktów ekologii" - wewnętrzny kodeks dobrych praktyk, podkreślający wagę, jaką firma przykłada do ochrony środowiska naturalnego. Potwierdzeniem najwyższej odpowiedzialności środowiskowej są także liczne certyfikaty, w tym EU Ecolabel , EMAS , ISO, a także przyznane przez polskich konsumentów wróżnienie Laur Dekady .

Frosch Baby Płyn do prania, 1500 ml - sugerowana cena 21,49 PLN

Frosch Baby Koncentrat do płukania ubranek dla niemowląt i dzieci , 750 ml - sugerowana cena 8,49 PLN

Frosch Baby Spray do usuwania plam z ubranek dla niemowląt i dzieci, 500 ml - sugerowana cena 12,49 PLN

Frosch Baby Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych , 500 ml - sugerowana cena 12 PLN

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.