Nadchodzi Frosch Baby - nowa linia ekologicznych środków do prania dla dzieci

Usuwanie uporczywych plam z dziecięcych ubranek w zgodzie z naturą

Znane powiedzenie mówi, że dziecko brudne, to dziecko szczęśliwe. Rodzice doskonale znają radość na twarzach maluchów, które właśnie wskoczyły do kałuży lub samodzielnie zjadły pierwszą łyżkę zupy brudząc przy okazji wszystko co miały na sobie. Właśnie z myślą o dziecięcych ubraniach marka Frosch, lider na rynku ekologicznych środków czyszczących, wprowadziła nową linię Frosch Baby, w której znalazł się Spray do usuwania plam z ubranek dla niemowląt i dzieci o pojemności 500 ml.

Naturalna czystość Spray do usuwania plam z ubranek dla niemowląt i dzieci został stworzony na bazie soli wybranych kwasów owocowych, które skutecznie usuwają trwałe i zaschnięte plamy oraz zabrudzenia. Dzięki naturalnym składnikom doskonale dba o delikatne dziecięce ubranka, a oryginalna formuła sprawdza się zarówno przy odplamianiu rzeczy białych, jak i kolorowych. Dzięki wygodnemu dozownikowi w formie sprayu jest wielkim ułatwieniem dla rodziców - pozwala w łatwy sposób poradzić sobie z brudem na dziecięcych ubrankach.

W skład nowej linii Frosch Baby wchodzą także Płyn do prania 1,5 l oraz Koncentrat do płukania ubranek dziecięcych 500 ml, które pozwalają na efektywne pranie nawet najbardziej uciążliwych plam po jedzeniu, farbkach, błocie czy ziemi. Wszystkie produkty z linii Frosch Baby zostały gruntownie przebadane i są w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry niemowląt i dzieci.

"W płynie do usuwania plam wykorzystano naturalny enzym trawienny oraz wybielający kwas owocowy. Są one bezpieczniejszym i delikatniejszym rozwiązaniem od silnych wybielaczy dla tych rodziców, którzy piorą śpioszki czy śliniaki i szukają odpowiednich produktów dla łatwo uczulającej się i podrażniającej skóry małych dzieci. " - mówi dr Anita Tarajkowska - Olejnik, specjalista dermatolog.

"Zielona" siła Produkty z linii Frosch Baby powstają wyłącznie na bazie naturalnych składników, które ulegają wysokiej i szybkiej biodegradacji. Butelki i zakrętki produktów są wytwarzane z tworzywa pochodzącego z recyclingu (tzw. PET), a po zużyciu każde opakowanie można na nowo przetworzyć. Proekologiczną strategię producenta marki Frosch, firmy Werner & Mertz, określa "9 punktów ekologii" - wewnętrzny kodeks dobrych praktyk, który podkreśla wagę, jaką firma przykłada do ochrony środowiska naturalnego. Potwierdzeniem najwyższej odpowiedzialności środowiskowej są także liczne certyfikaty, w tym Ecolabel EU, EMAS, ISO, Złoty Laur Dekady czy Atest Instytutu Matki i Dziecka.

Frosch Baby Spray do usuwania plam z ubranek dla niemowląt i dzieci dostępny jest w opakowaniach o pojemności 500 ml w sugerowanej cenie 14,49 PLN. Frosch Baby Płyn do prania można kupić w opakowaniach o pojemności 1,5 litra w sugerowanej cenie 23,49 PLN, a Frosch Baby Koncentrat do płukania ubranek dla niemowląt i dzieci w butelkach o pojemności 750 ml w sugerowanej cenie 8,49 PLN.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.