KLORANE Pielęgnacja włosów na bazie mango do włosów suchych (Mangifera indica L.)

Odmiana mango wybrana przez Laboratoria Klorane jest bogata w kwasy tłuszczowe, które mają szczególne właściwości odżywcze. Owoce mango są zbierane ręcznie tuż przed uzyskaniem dojrzałości, kiedy zawarte w nich substancje czynne są najbardziej skoncentrowane. Owoce są następnie otwierane, aby wydobyć z nich pestkę z nasionem. Ekstrakcja dobroczynnych składników odbywa się poprzez tłoczenie nasion na zimno, aby zachować wysokie właściwości odżywcze masła mangowego, które w 90% składa się z kwasów tłuszczowych - kwasu stearynowego, oleinowego, linolowego i palmitynowego.

Precyzyjna ekspertyza botaniczna zgodna z filozofią marki

Filozofią Laboratorium KLORANE jest opracowywanie składników aktywnych o najwyższej wydajności

i trwałym działaniu, spełniających listę niezwykle rygorystycznych wymagań i nazywanych Botanical Expertise Pierre Fabre, z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Masło mangowe,

na bazie którego powstają dermokosmetyki Klorane jest wyjątkowe i spełnia najwyższe wymagania.

8 na 10 Polek deklaruje, że stosuje produkty odżywiające włosy (badania GfK Polonia na grupie 1105 kobiet). Jak rozróżnić włosy suche od zniszczonych i łamliwych?

KLORANE Szampon odżywczy

na bazie mango do włosów suchych

Codzienna pielęgnacja

200ml - ok. 35zł

Nowa formuła szamponu zawiera 10x więcej emolientów w stosunku do poprzedniego składu, dzięki czemu włosy są doskonale nawilżone, łatwe do ułożenia. Skład: masło mangowe (0,3%), mikrowoski z pasy perłowej (1,5%), składniki ułatwiające rozczesywanie (0,5%).

KLORANE Balsam odżywczy na bazie mango

Pielęgnacja odżywiająca i ułatwiająca rozczesywanie

150ml - ok. 42zł

Odżywcza, acz lekka formuła balsamu nie obciąża włosów, dzięki czemu zachowują one lekkość oraz idealnie się rozczesują. Skład : masło mangowe (0,5%), składniki odżywiające (16%), składniki ułatwiające rozczesywanie (3,5%). Nie zawiera silikonu. Aplikacja : pozostawić na włosach na 2 min.

KLORANE Maska odżywcza na bazie mango

Intensywne odżywienie i przywrócenie sprężystości

150ml - ok. 44zł

Nowa formuła maski zawiera aż 25% masła mangowego w stosunku do poprzedniego składu. Po zastosowaniu maski włosy natychmiast odzyskują elastyczność i miękkość. Skład: masło mangowe (4%), składniki odżywiające (17%), składniki ułatwiające rozczesywanie (3,5%). Aplikacja: 1-2 razy w tygodniu. Pozostawić na włosach na 5 min.

KLORANE Odżywka na bazie mango (bez spłukiwania)

SOS nawilżające oraz codzienna ochrona

125ml - ok. 44zł

Odżywka przywraca włosom sprężystość i miękkość, jednocześnie zapobiegając zniszczeniom i rozdwajaniu się koncówek. Skład : masło mangowe (1%), składniki odżywiające (10%), składniki ochronne i ułatwiające rozczesywanie (0,3%). Nie zawiera silikonu. Aplikacja: nakładać codziennie na na całej długości nawłosy suche lub wilgotne. Nie spłukiwać.

KLORANE Olejek odżywczy na bazie mango w sprayu

(bez spłukiwania)

Eliksir do szerokiego zastosowania

125ml - ok. 54zł

Olejek sprawia, że włosy są błyszczące i idealnie chronione, nawet w trudnych warunkach (np. Przy ekspozycji słonecznej na plaży). Lekka formuła nie obciąża włosów. Skład: masło mangowe (0,2%), składniki odżywiające (34%), filtr UVB (0,3%). Olejek jest wodoodporny. Nie zawiera silikomu. Aplikacja: rozpylić na suche lub wilgotne włosy i wmasować ugniatając.

Porady Karoliny Bufalini, stylistki fryzur

jak przy pomocy gamy Klorane na bazie mango stworzyć doskonałą fryzurę

Suche włosy na co dzień? Jeśli twoje włosy są wyjątkowo suche, wieczorem na dzień przed myciem włosów nałóż na nie Olejek połączony z Odżywką na bazie masła mangowego. Olejek spowoduje, że składniki odżywki będą się lepiej wchłaniać. Połączone działanie produktów zapewni bardziej intensywne odżywienie.

Włosy pod kontrolą. Rozprowadź i ogrzej w dłoniach niewielką porcję Odżywki na bazie masła mangowego. By okiełznać fryzurę, wmasuj odżywkę we włosy od nasady aż po końcówki. Doskonale nadaje się do fryzur, które wymagają idealnego uczesania i gładkości.

Powrót z wakacji. Możesz z powodzeniem stosować całą gamę odżywczą z mango. Włosy przesuszone słońcem, słoną wodą, wodą chlorowaną czy wiatrem będą doskonale odżywione i nawilżone.

Efekt wilgotnych włosów - hit 2014! Zastosuj Odżywkę na bazie masła mangowego na wilgotne włosy lub nałóż Maskę na umyte włosy i nie spłukuj jej. Efekt wilgotnych włosów gwarantowany.

Podwójne działanie - połysk i ochrona. Spryskaj Olejkiem wysuszone włosy.

Trwała fryzura na plaży. Spryskaj Olejkiem wilgotne włosy, a następnie ułóż fryzurę.