Wiosenna promocja na odkurzacze Samsung

1 kwietnia rozpoczyna się akcja promocyjna firmy Samsung. Towarzyszy jej hasło: zostań mistrzem wiosennych porządków!

Nie ma nic gorszego, niż praca kiepskimi narzędziami. Dlatego zanim weźmiemy się za wielkie sprzątanie, które tradycyjnie robimy po zimie, pomyślmy, w jakim stanie jest nasz odkurzacz. Stare urządzenia są najczęściej mało skuteczne i głośne - wydmuchują dużo kurzu i mają słabą moc ssącą, przez co nie są w stanie zebrać skutecznie piasku z dywanu, czy sierści zwierząt z foteli. Szkoda więc wysiłku na próby doprowadzenia za ich pomocą mieszkania do porządku.

Lepiej wreszcie podjąć decyzję o kupnie nowego odkurzacza. Firma Samsung postanowiła wyjść na przeciw wszystkim, którzy pragną uprzątnąć zimowy bałagan. Jeśli zdecydujemy się na zakup odkurzacza Samsung w terminie od 1 kwietnia do 31 maja, mamy szansę otrzymać zestaw do wiosennych porządków firmy SC Johnson ze sprayem do mebli Pronto, płynem do podłóg Pronto oraz odświeżaczem powietrza Glade. Dzięki temu nasz wysiłek będzie naprawdę widoczny - podłogi będą błyszczeć, a cały dom pachnieć świeżością. Zaoszczędzimy pieniądze na środki czystości, które i tak przecież musimy kupić, a w dodatku zostaniemy posiadaczami nowoczesnego, skutecznego odkurzacza. Od tej pory sprzątanie przestanie już być przykrym obowiązkiem.

Aby móc skorzystać z akcji należy kupić odkurzacz Samsung objęty promocją, a następnie zarejestrować swój zakup na stronie www.zdrowydom.samsung.pl lub wysłać pocztą formularz z ulotki. Liczba prezentów jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z decyzją o zakupie nowego odkurzacza i ze zgłoszeniem na stronie promocji.

Promocją objęte są dwa rodzaje odkurzaczy - "Prorodzinne" i "Pupilove".

Odkurzacze "Prorodzinne" sprawdzą się w domu, w którym są dzieci. Jak wiadomo najmłodszym często zdarza się nakruszyć na podłogę, czy fotel, rozsypać cukier czy nanieść sporo błota. Dlatego odkurzacze zaliczane do tej kategorii muszą być mocne i wytrzymałe. Odkurzacze w domach, w których są maluchy muszą mieć też dobre, skuteczne filtry. Wszystkie wymagane właściwości mają modele VC24AHNJGGT, VC24AVNJGGT, VC24BVNJGGT, VC21F60WNAR, VC21F60JUDB, VC21F60YKGC, SC47J0 i SC4790.

Natomiast odkurzacze z grupy "Pupilove" poza tymi cechami muszą też mieć specjalnie zbudowane szczotki, które ułatwią sprzątanie sierści z podłóg i mebli tapicerowanych. Tutaj najbardziej polecane są modele: SD9450, VC21F50VNAB, VC21F50VNAR, SC5480, SC5481 i SC5490.

Regulamin promocji znajduje się na tej stronie .