Fotoksiążka Empik - zachowaj wspomnienia na zawsze!

Czy wiesz, że fotografie Twojego dziecka na płycie CD przetrwają tylko kilkanaście lat? Tymczasem, wydrukowane fotoksiążki na najwyższej jakości papierze, opatrzone wybranym przez Ciebie tekstem i grafiką oraz oprawione w piękną okładkę zostaną z Tobą na zawsze. Stwórz własną empik fotoksiążkę i zachowaj wspomnienia ważne dla Ciebie i Twojego dziecka!

Pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, pierwszy w życiu krok - są setki powodów, by fotografować nasze pociechy bez końca. Zdjęcia malucha pozwalają nam z podziwem obserwować, jak rozwija się i zmienia praktycznie każdego dnia! Z chęcią pokazujemy je rodzinie i znajomym, pękając z dumy nad nowymi umiejętnościami naszego małego odkrywcy.

Dziesiątki wykonanych zdjęć zgrywamy najczęściej na płyty CD, zapominając, że ich żywotność to zaledwie kilkanaście lat! Nasze dziecko będzie miało dużo szczęścia, jeśli zdjęcia archiwizowane w ten sposób przetrwają do czasu, gdy dorośnie. Istnieje jednak rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko uwiecznisz wspomnienia na lata, ale nadasz im także wyjątkowo piękną oprawę

Spersonalizowana Fotoksiążka

Empik fotoksiążka to niepowtarzalny fotoalbum, szyty na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań! Dzięki niemu z łatwością możesz uwiecznić wybrane przez Ciebie wydarzenie z życia dziecka - chrzciny, komunię, czy przyjęcie urodzinowe. Innym, bardzo oryginalnym pomysłem jest stworzenie autorskiej fotoksiążki upamiętniającej pierwsze lata Twojego malucha i jego rozwój krok po kroku. W odróżnieniu od gotowych produktów tego typu, w przypadku empik fotoksiążki możesz sam wybrać chwile, które chcesz uwiecznić - każde dziecko jest przecież inne i rozwija się w innym tempie.

Do każdego zdjęcia możesz dodać inspirujący cytat, bądź inny, dowolnie wybrany przez Ciebie tekst. Podczas tworzenia swojego albumu możesz wybierać także z szerokiej gamy teł, ramek, czy clipartów. Empik fotoksiążka, w zależności od Twoich preferencji, może przybrać różny rozmiar. Twój spersonalizowany album może mieć od 28 do 160 stron i zostać wykonany w układzie pionowym lub poziomym. Empikfoto.pl oferuje także bogaty wybór okładek empik fotoksiążki, m.in. twardą laminowaną, z eko skórą, wykonaną w technologii velvet touch oraz - najbardziej efektowną - okładkę akrylową. Jedynym ograniczeniem w kreowaniu empik fotoksiążki jest Twoja kreatywność i własne upodobania!

Gotowa empik fotoksiążka ze zdjęciami Twojego dziecka będzie niepowtarzalną pamiątką, do której ze wzruszeniem wrócisz po latach. Fotoalbum, wykonany według Twojego autorskiego pomysłu, będzie stanowić również piękny prezent dla chrzestnych oraz dziadków Twojej pociechy.

Więcej informacji na naszej stronie .

Zobacz, jak może wyglądać twoje fotoksiążka!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.