Biżuteria dla Mam - bezpieczna dla ząbkujących dzieci!

Przedstawiamy Gumigem - wielokrotnie nagradzaną, bezpieczną biżuterię dla dzieci. Chociaż została zaprojektowana głównie z myślą o dziecku, zdobi także jego Mamę.

Maluszki uwielbiają łapać, ciągnąć i żuć biżuterię. Ta specjalna kolekcja im to umożliwia, bez niszczenia biżuterii i narażania zdrowia dziecka. Gumigem to nie tylko praktyczne rozwiązanie przyjazne dzieciom, ale też kompromis dla mam, które mogą czuć się modne dzięki szerokiej gamie naszyjników i bransoletek.

Markę Gumigem stworzyła Jenny McLaughlan w 2010 roku, podczas urlopu macierzyńskiego po urodzeniu drugiego dziecka. Jenny zainspirował synek, który bardzo źle znosił ząbkowanie, gryząc wszystko co wpadło mu w rączki! Jenny nosiła zwykłe gryzaki zawieszone na sznurkach jak naszyjniki. Pewnego dnia wpadła na pomysł, aby zamienić zwykły gryzak w stylową biżuterię. I tak narodziła się marka Gumigem!

Wypróbowana i Przetestowana! Biżuteria jest zrobiona z silikonu (tego samego, z którego zrobione są smoczki, gryzaki czy łyżeczki dla dzieci), więc jest delikatna i elastyczna. Nie zawiera biosfenolu (BPA), PVC, ołowiu, lateksu ani ftalanów. Jest odporna na wysokie temperatury, zatem można ją myć w gorącej wodzie albo w zmywarce. Naszyjniki są odpowiednio długie, aby dzieci miały wiele możliwości zabawy. Ich zapięcie łatwo się rozpina zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Więcej informacji na temat marki, zdjęcia produktów oraz szczegółowy cennik znajdą Państwo w sklepie na stronie www.gumigem.pl

Można też śledzić nas na Facebooku - https://www.facebook.com/gumigempolska

oraz Twitterze - https://twitter.com/GumigemPolska