Lawendowe pola w twoim domu

Poznaj prawdziwą siłę natury zamkniętą w nowym lawendowym płynie Frosch!

Wielu z nas marzy o podróży do Prowansji a Ci, którzy byli często z sentymentem wspominają spędzone tam chwile. Ten piękny francuski region urzeka podróżnych niesamowitą mieszanką smaków, zapachów oraz krajobrazów - zwłaszcza słynnych lawendowych pól. Teraz możemy przenieść część tego naturalnego piękna i aromatu do naszych domów dzięki ekologicznym produktom czyszczącym marki Frosch stworzonych na bazie naturalnej lawendy. Nowością w linii jest Frosch Lawendowy Środek Czyszczący do Łazienki, który skutecznie zadba o czystość i świeżość naszych łazienek, a to dzięki myjącym właściwościom olejku i kwasu lawendowego.

Niezwykła moc lawendy

Już w czasach starożytnych lawenda znana była jako skuteczny środek czyszczący, o czym świadczy pochodzenie jej nazwy wywodzące się od łacińskiego czasownika lavo - lavare czyli myć. Produkty z lawendowej linii marki Frosch skutecznie radzą sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Ich skład, oparty wyłącznie na substancjach naturalnych, poza gwarancją bezpiecznego i skutecznego użytkowania, pozwala również chronić nasze otoczenie. Oryginalna formuła "zielonej siły" opracowana przez markę Frosch sprawia, że przy użyciu minimalnej ilości płynów możliwe jest dokładne czyszczenie dużych powierzchni.

Lawenda ceniona jest także za swoje właściwości lecznicze i kojące. Od wieków stosowana jest w ziołolecznictwie i jako składnik leków, pozytywnie wpływając na układ trawienny, oddechowy i kostny. Olejek z lawendy skutecznie zwalcza bakterie i wirusy, a jego łagodny aromat działa rozluźniająco i łagodzi nasze zmysły.

Ekologiczna strona mocy

Ekologiczne produkty z naturalnym wyciągiem z lawendy gwarantują lśniącą czystość w całym domu. Środki z lawendowej linii marki Frosch zawierają tylko związki powierzchniowo czynne, charakteryzujące się wysoką i szybką biodegradacją. Skład oparty na połączeniu tensydów roślinnych z naturalnym wyciągiem z rośliny zapewnia skuteczne i efektywne sprzątanie. Wszystkie opakowania produktów aż w 65% wytwarzane są z tworzywa pochodzącego z recyclingu (tzw. PET), a po zużyciu każdą butelkę można na nowo przetworzyć. Proekologiczna strategia marki Frosch zawarta jest w "9 punktach ekologii", które definiują jej stosunek do kwestii ochrony środowiska. Potwierdzeniem odpowiedzialnego podejścia do ekologii i najwyższej jakości produktów są liczne certyfikaty otrzymane przez Werner & Mertz GmBH, producenta środków marki Frosch, m.in. Ecolabel EU, EMAS czy ISO.

W skład lawendowej linii marki Frosch wchodzą:

- Frosch Lawendowy Środek Czyszczący do Łazienki (pojemność 500 ml) - sugerowana cena detaliczna 18 PLN.

- Frosch Lawendowe Mleczko do Szorowania (pojemność 500 ml) - sugerowana cena detaliczna 7,50 PLN.

- Frosch Lawendowy Płyn do WC (pojemność 750 ml) - sugerowana cena detaliczna 8 PLN.

- Frosch Lawendowy Uniwersalny Środek Czyszczący (pojemność 1000 ml) - sugerowana cena detaliczna 12 PLN.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.