Dziecko bezpieczne z natury

Siła natury w trosce o zdrowie Twojego dziecka

Narodziny dziecka to niezapomniany moment dla wszystkich rodziców - pełen radości i szczęścia z każdej wspólnie spędzonej chwili. Nic tak nie cieszy, jak pierwszy ruch paluszka, przekręcenie główki, cichy płacz czy odruchowe szukanie mamy. Jednak wraz z radością pojawiają się pytania i obawy o to, jak odpowiednio zadbać o nasze delikatne i wrażliwe maleństwo. Wielu rodziców głowi się nad tym, jakich produktów mogą bezpiecznie używać, by zadbać o czystość najbliższego otoczenia swoich dzieci. Skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem są ekologiczne środki czystości, które zadbają o to, aby nic nie zakłóciło tych szczęśliwych chwil.

Prawdziwą nowością na polskim rynku jest Frosch Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych - delikatny płyn efektywnie usuwający pozostałości pokarmów i wszelkie zabrudzenia z zabawek i smoczków. Jego niezwykle łagodna i wydajna formuła jest całkowicie bezpieczna dla maluchów, dzięki czemu nie musimy obawiać się o ich zdrowie. Tak więc nie zwlekaj - postaw siłę natury na straży zdrowia swojego malucha!

Bezpieczny dla Twojego dziecka - bezwzględny dla zabrudzeń

Frosch Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych delikatnie, lecz skutecznie usuwa pozostałości mleka, żywności i zanieczyszczeń z butelek, smoczków, gryzaków i innych zabawek, którymi uwielbiają się bawić najmłodsi. Dzięki oryginalnej niemieckiej recepturze płyn nie tylko zapewnia idealną czystość, ale także eliminuje wszelkie nieprzyjemne zapachy. Płyn podobnie jak inne środki marki Frosch nie zawiera olejków eterycznych oraz barwników, a także szkodliwych związków chemicznych, takich jak fosforany, borany, formaldehydy, NTA, EDTA czy PVC. Oparta na naturalnych i aktywnych składnikach formuła "zielonej siły" zmniejsza niebezpieczeństwo wystąpienia jakichkolwiek podrażnień u dzieci. Dodatkowo zawarta w formule prowitamina B5 dba o skórę Twoich dłoni.

Jak podkreśla dr Anita Tarajkowska-Olejnik, specjalista dermatolog: "To dobra wiadomość, że pojawił się na rynku środek, który zapewnia higieniczne mycie wszystkiego, co dotykają małe, ciekawskie rączki dzieci, będący wnikliwie przebadanym, bezpiecznym i ekologicznym płynem do mycia akcesoriów dziecięcych. To bezpieczna alternatywa dla innych często stosowanych przez rodziców sposobów czyszczenia, takich jak np. wkładanie smoczka do swojej buzi, co może powodować przekazanie dzieciom ponad 100 różnych patogenów zasiedlających jamę ustną."

"Zielona siła"

Produkty marki Frosch zawierają tylko związki powierzchniowo czynne, które charakteryzuje wysoka i szybka biodegradacja. Wszystkie opakowania aż w 65% wytwarzane są z tworzywa pochodzącego z recyclingu (tzw. PET), a każdą zużytą butelkę można ponownie przetworzyć. Potwierdzeniem proekologicznej postawy są liczne certyfikaty otrzymane przez firmę Werner & Mertz, producenta środków marki Frosch (m.in. Kwiat Europejski/Ecolabel EU, EMAS czy ISO), a także uznanie samych klientów, potwierdzone kolejnym już Laurem Klienta 2013 dla produktów marki Frosch w kategorii ekologicznych środków czystości. Wybierając ekologiczne środki czystości i przestrzegając prostych reguł, nie tylko zapewniamy najlepszą opiekę naszym dzieciom, ale także dokładamy własny kamyczek do troski o ochronę naszej planety. Zatem śmiało - bądźmy "EKO" już od pierwszych dni naszych maluchów!

Frosch Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych dostępny jest w sprzedaży detalicznej w butelkach o pojemności 500 ml. Jest to pierwszy dostępny w Polsce produkt z linii ekologicznych środków czystości stworzonych z myślą o najmłodszych i ich potrzebach. Sugerowana cena detaliczna: 15,00 zł.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.