Borys Szyc zdradził imię dziecka. Jest tradycyjne i ma pochodzenie starogermańskie

Borys Szyc poinformował na swoim Instagramie, że niedawno na świat przyszło jego dziecko. Zdradził imię, które oznacza "opanowanego i ambitnego człowieka".

Borys Szyc został tatą

Aktor filmowy i teatralny - Borys Szyc na swoim profilu na Instagramie poinformował fanów, że w pierwszy dzień wiosny urodził mu się syn. Mamą dziecka jest żona Borysa, dziennikarka Justyna Nagłowska. Na zdjęciu, które wstawił, widać szczęśliwych rodziców trzymających się za dłonie, a pomiędzy nimi tygodniowe dziecko. Pod zdjęciem tata napisał:

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki. Pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą,  jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi.
Zobacz wideo Borys Szyc gościem Odety Moro
 

Imię dla dziecka Borysa Szyca

Małżeństwo Szyców dało swojemu dziecku na imię Henryk, które ma pochodzenie  starogermańskie. Wywodzi się od słów heim, czyli dom i richi, czyli bogaty. Imię Henryk oznacza: władcę bogatego kraju. Mężczyzna o tym imieniu jest ambitny i opanowany. Ma swoje plany, do których skrupulatnie dąży i nie przejmuje się opinią innych osób. To czuły, wrażliwy, sumienny mężczyzna. Nigdy nie zapomina o swoich bliskich. Są oni dla niego priorytetem w życiu. Brak mu dostatecznie silnej woli i zdecydowania. Jest stworzony do wesołego życia. To otwarty oraz sympatyczny człowiek.

Więcej o: