Majowy numer miesięcznika "DZIECKO" z lakierowaną okładką!

Nowy numer miesięcznika "Dziecko" można kupić w kioskach oraz w wersji elektronicznej - w App Store (na iPada i iPhone'a), na platformie Samsung Apps i na Publio.pl. Miesięcznik można także zamówić w prenumeracie. Szczegóły na stronie kulturalnysklep.pl.
Okładka Miesięcznika Dziecko nr 5/2014 Okładka Miesięcznika Dziecko nr 5/2014 Fot. Albert Zawada

Majowy numer miesięcznika "DZIECKO"

Nowy numer to aż 148 stron ciekawych artykułów dla rodziców, wiosenna, lakierowana okładka oraz specjalny dodatek o alergii pokarmowej u niemowląt i małych dzieci. Kosztuje 1,99 zł, a w wersji z książeczką Disney Baby (dwa tytuły do wyboru) - 5,99 zł.

Okładka Miesięcznika Dziecko nr 5/2014 Okładka Miesięcznika Dziecko nr 5/2014 Fot. Albert Zawada

Sprawdź, o czym piszemy w majowym numerze "Dziecka"

Temat numeru poświęcamy równościowemu wychowywaniu dzieci i przyglądamy się temu, w jaki sposób wychowujemy chłopców, a jak dziewczynki. Dalej znajdziecie teksty, które pomogą wam w porannych pobudkach małych śpiochów oraz w... nauce sprzątania dziecięcego pokoju. Ponadto jak zwykle sporo przepisów dla niemowląt i starszaków oraz teksty na temat zdrowia, pielęgnacji i rozwoju niemowlęcia. Przeczytacie też o tym, jak wybrać bezpieczny fotelik samochodowy dla niemowlaka, przedszkolaka i starszaka.