Nowy numer miesięcznika "Dziecko" w kioskach od 6 marca!

Nowy numer miesięcznika w kioskach od 6 marca. Miesięcznik można kupić także w wersji elektronicznej - w App Store (na iPada i iPhone'a), na platformie Samsung Apps i na Publio.pl.

Nowy numer miesięcznika "Dziecko"

Miesięcznik "Dziecko" ze specjalnym dodatkiem "Zdrowe zęby" można kupić za 1,99 zł, a numer z animowanym filmem DVD "Kumba" za 29,99 zł.

Spis treści miesięcznika Spis treści miesięcznika "DZIECKO" nr 4/2014

Sprawdź, o czym piszemy w kwietniowym numerze "Dziecka"

Trwa czas rekrutacji do przedszkoli. Dostępnym w Polsce formom opieki nad małym dzieckiem poświęcamy w tym miesiącu temat numeru.

"Pod dobrą opieką"
Praktyczny przewodnik po wszystkich możliwych formach opieki nad małym dzieckiem. Co wybrać - nianię, żłobek, opiekuna dziennego, klubik dziecięcy? Ile to kosztuje, jakie są wady i zalety każdego rozwiązania? Jak zapewnić dziecku miejsce w placówce opiekuńczej i jak legalnie zatrudnić nianię?

"Idziemy do przedszkola"
Przedstawiamy zasady rekrutacji do polskich przedszkoli. Jak postarać się o miejsce w wybranym przedszkolu i co zrobić, gdy dziecko się do niego jednak nie dostanie?


Dodatek Dodatek "Zdrowe zęby"

Specjalny dodatek "Zdrowe zęby"

Jak dbać o zęby małych dzieci? Co przyniesie ulgę ząbkującemu maluchowi? Jak przygotować dziecko do pierwszej wizyty u stomatologa? W jaki sposób można leczyć próchnicę u dzieci? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących zębów i zgryzu najmłodszych dzieci znajdziecie w dodatku "Zdrowe zęby. Wszystko o profilaktyce próchnicy i wad zgryzu u dzieci."

Trwa plebiscyt na ulubione produkty naszych czytelników

Już tylko do końca marca czekamy na Wasze głosy w plebiscycie na najlepszy produkt 2013 roku. Ulubione i wypróbowane produkty można zgłaszać w 13 kategoriach drogą analogową (na wyciętych z miesięcznika "Dziecko" kuponach) lub elektroniczną - w ankiecie na stronie edziecko.pl.

Na głosujących czekają wspaniałe nagrody książkowe z wydawnictw Dwie Siostry oraz Wytwórnia, a także kolorowe zestawy dla przedszkolaków marki Stephen Joseph. Zapraszamy do zabawy!

Zaprenumeruj "Dziecko" i odbierz nagrodę!

Masz problem ze znalezieniem w kiosku miesięcznika "Dziecko"? Możesz zamówić prenumeratę do domu. Dla wszystkich, którzy opłacą roczną prenumeratę "Dziecka" mamy w prezencie roczny dostęp do rozszerzonych wydań cyfrowych. Dodatkowo pierwsze sto osób, które zaprenumerują "Dziecko" otrzyma w prezencie kosmetyki Lirene oraz książkę Jespera Juula "Uśmiechnij się! Siadamy do stołu".

Jak zaprenumerować "Dziecko"?
Pre­nu­me­ra­tę rocz­ną należy zamówić z wyprzedzeniem co najmniej miesięcznym, np. zaczynającą się od numeru 5/2014 należy opłacić do końca marca 2014 r.

Prenumeratę można opłacić na poczcie, w banku lub przelewem internetowym
na konto:
Agora SA, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa,
Nu­mer kon­ta: 32 1240 1109 1111 0000 0515 9729
Na blankiecie wpłaty w polu "tytuł wpłaty" należy wpisać: DZIECKO i numer, od którego zamawiana jest prenumerata.

Ile to kosztuje?

Roczna pre­nu­me­ra­ta mie­sięcz­ni­ka "Dziec­ko" kosztuje 40,20 zł, a prenumerata półroczna 20,10 zł.

Py­ta­nia do­ty­czą­ce pre­nu­me­ra­ty, wy­dań ar­chi­wal­nych i spe­cjal­nych pro­si­my zadawać:
- te­le­fo­nicz­nie pon.-pt. w godz. 9-17 nr tel. 801 130 000 (opłata za połączenie zgodnie z taryfą operatora) lub 22 555 44 00
- e-mailem prenumerataczasopisma@agora.pl
- listownie Agora SA, Dział Sprzedaży Wysyłkowej, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.