Marcowy numer miesięcznika "DZIECKO" już w kioskach!

Nowy numer miesięcznika w kioskach od 6 lutego. Miesięcznik można kupić także w wersji elektronicznej - w App Store (na iPada i iPhone'a), na platformie Samsung Apps i na Publio.pl.

Nowy numer miesięcznika "Dziecko"

Ten numer "Dziecka" kupisz za 1,99 zł lub za 5,99 zł z książeczką "Świnka Peppa".

 

Dodatek do marcowego "Dziecka"

Nie zabraniaj dziecku płakać Nie zabraniaj dziecku płakać Fot. Getty Images/FPM Getty Images

Temat numeru: wychowanie bez nagród i kar?

Czy dziecko można wychować bez nagród i kar? Czy taki sposób jest lepszy od tradycyjnego podejścia? Znany amerykański badacz stylów wychowania Alfie Kohn twierdzi, że tak. A polska psycholożka Agnieszka Stein podpowiada, jak zachowywać się w typowych sytuacjach, w których odruchowo chcielibyśmy ukarać dziecko.

Nocna moda, czyli piżamki dla dzieci

W wyjątkowej sesji modowej pokazujemy piżamki dla dzieci. Podpowiadamy także, jak stworzyć nastrój i klimat, który sprzyja wyciszeniu przed zaśnięciem.

Jak wybrać dobrą nianię dla dziecka?

Doświadczone psycholożki radzą, jak prowadzić rozmowy z kandydatkami na opiekunkę dla dziecka, na co zwrócić uwagę i jak oceniać potencjalną nianię.

W trosce o piękne piersi

W cyklu Szkoła karmienia piszemy o tym, jak pielęgnować biust już w czasie ciąży oraz po porodzie i w całym okresie laktacji. Czy do karmienia dziecka trzeba piersi jakoś przygotować? Jak pielęgnować obolałe brodawki? Co zrobić, by biust pozostał piękny i jędrny? Odpowiedzi na te pytania w najnowszym "Dziecku"!

Dodatek specjalny: wyprawiamy urodziny!

Jak urządzić wspaniałe przyjęcie? W specjalnym dodatku znajdziecie pomysły na zabawy, przepisy na torty i przekąski, propozycje ciekawych miejsc, w których można zorganizować urodzinową imprezę dla malucha i starszaka.

Dodatek do marcowego "Dziecka"

Wystarczająco dobry ojciec

Reportaż z warsztatów dla ojców organizowanych przez doświadczonych szwedzkich trenerów. Warto poznać męskie spojrzenie i receptę na rodzicielstwo zaangażowane!

Bujaj się kto może, czyli huśtawki dla dzieci

W najnowszym "Dziecku" znajdziecie propozycje ładnych i funkcjonalnych huśtawek dla niemowląt i starszych dzieci.

Spis treści marcowego numeru

W marcowym "Dziecku" znajdziecie jak zwykle sporo przepisów, najnowsze informacje dotyczące zdrowia i pielęgnacji dzieci, recenzje najciekawszych książek dla dzieci, felietony i rysunkową zagadkę dla dzieci autorstwa Daniela de Latoura.

Polecamy!