Boże Narodzenie - najnowsze artykuły

 • Pierniczki dla dzieci - proste przepisy na świąteczne pierniki
 • Skrzaty na Boże Narodzenie - jak je wykonać domowym sposobem?

  Skrzaty na Boże Narodzenie - jak je wykonać domowym sposobem?

  Skrzaty na Boże Narodzenie są niezbędnym elementem dekoracyjnym ostatnich lat. Można je kupić w sklepie, ale o wiele lepiej wykonać samemu - w domu. Nie tylko można dzięki temu zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale również stworzyć oryginalnego krasnala, pasującego do wnętrza domu. Jak samodzielnie zrobić świątecznego skrzata?

  DD
 • Film o świętym Mikołaju: 8 wyjątkowych propozycji

  Film o świętym Mikołaju: 8 wyjątkowych propozycji

  Film o świętym Mikołaju, bez względu na gatunek i fabułę, ma w sobie jakąś magię, dzięki czemu każdego wprawia w dobry nastrój. Nic dziwnego - ekranizacje opowieści z uwielbianą przez wszystkich postacią tworząwyjątkowy klimat. Jakie filmy o świętym Mikołaju warto obejrzeć w oczekiwaniu na święta, a i podczas Bożego Narodzenia? Zobacz naszą listę 8 super hitów.

  mb
 • Netflix filmy świąteczne: co obejrzeć?

  Netflix filmy świąteczne: co obejrzeć?

  "Netflix filmy świąteczne" to dobre hasło na grudzień. Na platformie można znaleźć wiele ciekawych propozycji na zimowe popołudnie i wieczór. To zarówno nowości,także produkcji Netflix, jak i bożonarodzeniowe klasyki. Na co się zdecydować? Co obejrzeć?

  mb
 • Świąteczne filmy dla całej rodziny: top 8

  Świąteczne filmy dla całej rodziny: top 8

  Świąteczne filmy dla całej rodziny to obowiązkowy punkt programu. Na jaki seans postawić? Na niesamowicie zabawną rodzinkę Griswaldów czy raczej na pełną wzruszeń "Opowieść wigilijną". A może po prostu sięgnąć po klasykę i zaserwować rodzince tradycyjnie, jak co roku, spotkanie z Kevinem, który zostaje sam to w domu, to w Nowym Jorku?

  mb
 • Świąteczne komedie: co obejrzeć? Zobacz nasz propozycje

  Świąteczne komedie: co obejrzeć? Zobacz nasz propozycje

  Świąteczne komedie doskonale wpisują się w niespieszny, beztroski i radosny rodzinny scenariusz Bożego Narodzenia. Zdecydowanie warto je oglądać, ponieważ lekkie seanse doskonale wypełniają czas i budują świąteczną atmosferę. Jakie świąteczne komedie obejrzeć w tym roku? Postawić na klasyki czy poszukać nowszych ekranizacji bożonarodzeniowych opowieści? Możliwości jest naprawdę wiele.

  mb
 • Świąteczne filmy romantyczne: 8 propozycji

  Świąteczne filmy romantyczne: 8 propozycji

  Świąteczne filmy romantyczne - czy ktoś w ogóle wyobraża sobie bez nich święta? Nic dziwnego, ponieważ bawią, wzruszają, pozwalają miło spędzić czas, a i pozostawiają po sobie miłe wrażenie i urokliwą atmosferę. Jakie świąteczne filmy romantyczne obejrzeć? Poznaj naszych 8 propozycji.

  mb
 • Ateiści i Boże Narodzenie. 'Czytamy fragment Biblii, bo jest piękny'
 • Za święta należy mi się 12 tys. zł, a tobie? Obliczamy grudniową pensję matek
 • Boże Narodzenie po rozwodzie. Wigilia w kilku miejscach, święta w rozjazdach?