"Mulan" - zwiastun nowego filmu Disneya. Lepszy od klasycznej wersji?

Najnowszy zwiastun "Mulan" jest już dostępny. To kolejny film Disneya, który postanowiono odświeżyć w aktorskiej wersji. Animacja z 1998 ma wielu fanów, czy nowa produkcja również podbije ich serca.

Nowy zwiastun "Mulan" zapowiada epicką opowieść. Nowy film Disneya zadebiutuje na ekranach kin 27 marca 2020 roku. Co nas czeka? Jak czytamy w materiałach dystrybutora: Będąc nieodrodną córką wielkiego wojownika, Hua, Mulan jest szybka, nieustraszona i zdeterminowana. Kiedy cesarz nakazuje, aby jeden mężczyzna z każdej rodziny służył w jego armii, Mulan zajmuje miejsce swojego chorego ojca. Jako Hua Jun staje się jednym z największych chińskich wojowników.

"Mulan" w wersji aktorskiej. Dobrze znana historia?

Chociaż opis brzmi znajomo, aktorska wersja "Mulan" różni się od tej animowanej. W produkcji pojawią się nowe żeńskie postacie, natomiast zabraknie jednej z najbardziej charakterystycznych - smoka Mushu. Mulan będzie opiekować się feniks.

'Mulan' - premiera fabularnej wersji hitu Disneya w marcu 2020'Mulan' - premiera fabularnej wersji hitu Disneya w marcu 2020 materiały prasowe

W tytułowej roli zobaczymy Liu Yifei.Oprócz niej w filmie wystąpili: Donnie Yen, Jason Scott Lee oraz Jet Li. Reżyseruje Niki Caro. 

Więcej o: