Disney tworzy wyjątkowe piosenki. Kristen Bell zaśpiewała najpiękniejsze z nich. Posłuchajcie

Disney to nie tylko kultowe animacje, ale i piosenki, które zostają w pamięci na długo. Kristen Bell, gwiazda filmu "Kraina lodu" sprawiła, że znów nucimy te, które były popularne dawno temu.

Disney i piosenki z filmów. Masz swoją ulubioną?

W związku z premierą filmu "Kraina lodu 2", Kristen Bell, która w oryginalnej wersji językowej użycza swojego głosu Annie, jest gościem w programach telewizyjnych. Jej występ w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" nie był zwykłą rozmową. Wspólnie z prowadzącym, zaprezentowali nam historię piosenek Disneya. I to wszystko w pięć minut! Usłyszymy utwory z "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków", "Małej Syrenki", "Aladyna", "Króla lwa", "Pięknej i Bestii", "Toy Story", ale i z nowszych, jak "Coco", "Vaiana" czy - oczywiście - "Kraina lodu". Które utwory uda wam się rozpoznać?

 

"Kraina Lodu 2" za tydzień w polskich kinach

Disney wraca z drugą częścią hitowej produkcji. "Kraina lodu 2" zadebiutuje na ekranach kin w Polsce w piątek, 22 listopada. Już teraz w wielu miejscach odbywają się pokazy przedpremierowe. W sequelu nie zabraknie ulubionych bohaterów - oprócz Elsy (w oryginalnej wersji językowej Idina Menzel) i Anny (Kristen Bell), zobaczymy Kristoffa, Olafa i Svena. Co ich czeka?

Kristen Bell z Anną - w oryginalnej wersji językowej, siostra Elsy mówi (i śpiewa) właśnie  jej głosemKristen Bell z Anną - w oryginalnej wersji językowej, siostra Elsy mówi (i śpiewa) właśnie jej głosem Chris Pizzello/Invision/AP

Elsę wzywa tajemniczy głos, a gdy za nim podąży, znajdzie odpowiedzi na wiele pytań. Ale nie tylko. Moc, którą włada królowa Arendelle jest wyjątkowa, a po latach jej ukrywania, Elsa może mieć ochotę wykorzystać ją w pełni. "Magia ma nieodparty urok, bez ciebie Elsa może się w niej zatracić" - ostrzega Annę Król Trolli. Czy uda jej się ponownie ocalić Elsę? Czy Elsa znajdzie w sobie dość siły, aby uchronić przed niebezpieczeństwem Annę, ale i całe królestwo?

W drugiej części hitu ze studia Disneya będzie się działo! Wyprawa, w którą wyruszą bohaterowie, przyniesie wiele przygód. Czy odmieni ich życie? Przekonamy się już niebawem.

Zobaczcie zwiastun filmu "Kraina lodu 2":

Zobacz wideo
Więcej o: