Magdalena Popławska w thrillerze, który zaszokował świat. Po raz pierwszy film promuje... książkę

"Łańcuch" (ang. The Chain) to amerykański bestseller autorstwa Adriana McKinty'ego. Książka do sprzedaży trafi 18 września, a już dziś możemy obejrzeć film, który jest adaptacją jej fragmentu.

"Łańcuch". W produkcji, która promuje książkę wystąpiła Magdalena Popławska

Magdalena Popławska wcieliła się w postać stworzoną przez Adriana McKinty'ego. Kilka minut adaptacji pokazuje nam namiastkę emocji, z którymi będziemy musieli się zmierzyć czytając książkę. Zobaczcie sami:

Zobacz wideo

Reżyserem filmu jest Maciej Kawulski (Underdog), za zdjęcia odpowiada Bartek Cierlica, kierownictwo produkcji Andrzej Besztak.

Gdy jedna decyzja pociąga za sobą kolejne

O czym jest "Łańcuch"? Rachel jest silną kobietą, borykającą się z rakiem, kredytem, samotnym macierzyństwem. Wszystko zaczyna się układać, kobieta ma właśnie rozpocząć pracę na uniwersytecie, gdy dochodzi do najbardziej dramatycznego wydarzenia w jej życiu... zostaje wciągnięta w tytułowy łańcuch.

Koncept autora "Łańcucha" łamie wszelkie dotychczasowe schematy, do jakich przyzwyczajeni są wielbiciele thrillerów. Zaskakujący pomysł i filmowo skonstruowana fabuła książki sprawiły, że prawa do ekranizacji zostały natychmiast kupione przez Paramount Pictures.

Tym razem polscy twórcy wyprzedzili amerykańskiego giganta i przedstawiają swoją filmową wersję kluczowego fragmentu książki.

Magdalena Popławska w adaptacji 'Łańcucha'Magdalena Popławska w adaptacji 'Łańcucha' materiały prasowe

Prawa do publikacji "Łańcucha" sprzedano do 37 krajów. Tam, gdzie powieść już się ukazała, natychmiast stała się bestsellerem, określanym przez recenzentów i czytelników jako szokujący.

W Polsce thriller ukaże się 18 września nakładem Wydawnictwa Agora. Książkę możecie zamówić w Empiku. Audiobook czytany przez Bartłomieja Topę znajdziecie na Publio.

'Łańcuch', Adrian McKinty'Łańcuch', Adrian McKinty materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Agora SA