KONKURS: Wygraj książki "Wyspa Pramela" i "Biedronka"!

Pewnego dnia do brzegu tropikalnej wyspy Titiwu przypływa wielka bryła lodu. Mieszkające na wyspie zwierzęta i profesor Habakuk Tibatong odkrywają pod lodową skorupą tajemnicze jajo - tak rozpoczyna się "Wyspa Pramela". "Biedronka" to pełna humoru opowiastka o uprzejmości. Jej bohaterka, zadziorna biedronka, za nic ma dobre maniery. Pewnego ranka wyrusza w daleką podróż...

W konkursie zorganizowanym przez eDziecko.pl i Wydawnictwo Tatarak możecie wygrać wspaniałe nagrody dla swoich dzieci: zestawy dwóch książek: "Wyspa Pramela" Maxa Kruse (przedział wiekowy 5+) oraz "Biedronka" Erica Carle (przedział wiekowy 3+). Do wygrania jest pięć takich zestawów!

Prześlij nam zdjęcie pracy plastycznej wykonanej przez twoje dziecko, przedstawiającej jego ulubione zwierzątko. Praca może być wykonana dowolną techniką (rysunek, kolaż, plastelina itd.).

Zgłoszenia przesyłajcie na konkursy_edziecko@gazeta.pl - oprócz zdjęcia prześlijcie swoje imię, nazwisko, wiek i imię dziecka (autora pracy) oraz adres do korespondencji. Czekamy do 24 czerwca. Pięć prac, które spodobają nam się najbardziej, nagrodzimy zestawami wspomnianych książek wydawnictwa Tatarak.

Więcej informacji o książkach

Zanim weźmiesz udział w konkursie, przeczytaj REGULAMIN