Galapagos Films przedstawia: Scooby-Doo! Wyprawa po Mapę Skarbów

Scooby-Doo po raz pierwszy w zupełnie nowej formie wizualnej - animacji kukiełkowej! Na DVD już od 30 sierpnia!

Galapagos Films przedstawia całkiem nowe ekscytujące przygody najsłynniejszego psiego detektywa - Scooby-Doo. Tym razem czeka nas niezapomniana podróż w poszukiwaniu Mapy Skarbów.

Dołącz do Scooby-Doo i jego kompanów, aby przeżyć emocjonującą opowieść o piratach i ukrytym bogactwie w zupełnie nowym filmie kukiełkowym.

AHOJ! TAKIEGO FILMU SCOOBY-DOO JESZCZE NIE BYŁO!

Przygotuj się na spotkanie ze swoimi bohaterami w zupełnie nowym wydaniu kukiełkowym.

Psi detektyw tym razem zabierze nas w niezapomnianą podróż w poszukiwaniu ukrytego skarbu i stanie oko w oko z postrachem mórz i oceanów, hersztem piratów Pięknobrodym.

Młodzi bohaterowie tym razem zajmą się poszukiwaniem mapy do skarbu Pięknobrodego. Stają przed wielkim niebezpieczeństwem i wyzwaniem, gdyż pirat Pięknobrody zrobi wszystko aby utrzymać swój sekret w tajemnicy i nie odda go bez walki

Scooby, Shaggy, Velma, Daphne i Freddie wytężą siły, aby odszukać Mapę Skarbów i zmierzą się z różnymi przeciwieństwami losu. Pierwsza część przygody to poszukiwania Ducha Papugi, która posiada mapę prowadzącą do ukrytego skarbu Pięknobrodego. Mapa pełna jest ukrytych wskazówek, które psi detektyw wywęszy bez trudu. Trop zaprowadzi grupę przyjaciół na Upiorny Statek, siedzibę herszta piratów i właściciela tajemniczego skarbu, Pieknobrodego. Ostateczne starcie pomiędzy detektywami a czarnym charakterem i jego sprzymierzeńcami, dostarczy wielu emocji i zwrotów akcji.

Dołącz do wesołej kompanii i razem zmierz się z zagadką.

Wszyscy bohaterowie w tej edycji filmowej są wyraźnie młodsi, dlatego też film rekomendowany jest dla młodszych dzieci niż klasyczne filmy animowane ze Scooby-Doo. Zapraszamy więc dzieci już od 3 roku życia - proponując jednocześnie, aby rodzice obejrzeli po raz pierwszy film wspólnie ze swoimi pociechami.

PSI DETEKTYW NA ŚWIECIE

Scooby-Doo cieszy najmłodszych widzów i nie tylko już od 44 lat. Premierowy odcinek przygód psiego detektywa został wyemitowany we wrześniu 1969 roku. Przez kolejne lata Scooby Doo stał się najbardziej rozpoznawalnym (i najbardziej tchórzliwym) psim detektywem na całym świecie i kochanym przez miliony dzieci. Równie szybko stał się również silną marką obecną nie tylko w świecie filmu. Na rynku dostępne są produkty z wizerunkiem Scooby-Doo: wydawnictwa (książki i magazyny), gry komputerowe czy gadżety.

Dog niemiecki przez wiele lat był dumą Studia Hanna Barbera, w którym został powołany do życia przez Freda Silvermana, legendarnego producenta telewizyjnego. Dziś odnosi niezliczone sukcesy pod szyldem wytwórni filmowej Warner Bros.

PRODUCENCI

Film został wyreżyserowany przez Jomac'a Noph, który wielokrotnie współpracował z wytwórnią Warner Bros. Autorem scenariusza jest Tosh E. Maab , który w przeszłości brał czynny udział w powstaniu przygód psiego detektywa.

Producentem wykonawczym jest Sam Register, który realizował takie produkcje jak: "Batman rok pierwszy", "Zielona Latarnia" "Szmaragdowi Wojownicy" czy "Superman Wyzwolenie".

PRZYGODĘ CZAS ZACZĄĆ NA DVD!

"Scooby -Doo! Wyprawa po Mapę Skarbów" jest wynikiem współpracy pomiędzy Warner Bros. Animation a Spiffy Pictures. Powstała zupełnie nowa, urocza i ciesząca oko forma wizualna animacji kukiełkowej. Po raz pierwszy superdetektyw występuje jako pluszak.

Odtwórcami głównych ról w wersji oryginalnej byli: Frank Welke, Stephanie d'Abruzzo, Grey deLiesle Griffin i Matthew Lillard.

W polskiej wersji językowej postaciom głosów użyczyli:

Kudłaty - Jacek Bończyk

Scooby - Ryszard Olesiński

Velma- Agata Gawrońska - Bauman

Daphne - Beata Jankowska- Tzimas

Freddie - Jacek Kopczyński

Czy wiesz że:

Pierwsze polskie czasopismo "Scooby - Doo poznaje tajemnice świata" było wydawane w latach 2004-2006 przez DeAgostini. Od roku 2006 jest wydawany "Scooby-Doo Magazyn" wydawnictwa Media Service Zawada.

Od 2007 roku w sklepach można kupować ulubiony przysmak "Kudłatego" i Scooby'ego, chrupki produkowane przez firmę DM Snacks.

Więcej informacji o premierach DVD dla dzieci na profilu:

facebook.com/DzieciToLubia