Rodzinny przewodnik imprezowy już na komórkach!

Popularna aplikacja, dzięki której rodzice mają dostęp do listy oraz opisów miejsc i wydarzeń przyjaznych dzieciom, jest już dostępna w waszych telefonach, na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Partnerem Rodzinnego Przewodnika Imprezowego jest Nestle Junior.

Rodzinny Przewodnik Imprezowy ma formę interaktywnej mapy, na której oznaczane są miejsca i wydarzenia, w których mogą uczestniczyć dzieci w różnym wieku. Wszystkie informacje podzielone są na kategorie tematyczne, m.in.: kina, restauracje, kawiarnie, parki, kluby malucha. Treści dostępne na stronie tworzy redakcja serwisu eDziecko.pl oraz jego użytkownicy, którzy mogą poza dodawaniem własnych sprawdzonych miejsc czy polecanych wydarzeń również oceniać i komentować pozycje dodane przez innych oraz polecać je swoim znajomym.

- Chcemy inspirować, pomagać, zachęcać rodziców do wyjścia z dzieckiem. Dzięki akcji możemy obalić mit, że posiadanie potomka oznacza zamknięcie w czterech ścianach - poleca Agnieszka Wirtwein, redaktor naczelna serwisu eDziecko.pl. - Zachęcamy wszystkich rodziców do korzystania z Rodzinnego Przewodnika Imprezowego, dzięki któremu mogą na bieżąco śledzić wydarzenia w swojej okolicy oraz sprawdzać miejsca, do których można wybrać się z dzieckiem

Aplikacja jest dostępna na stronie

rodzinnyprzewodnik.edziecko.pl

oraz na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi

Android

oraz

iOS

.

embed

.

Partnerem Rodzinnego Przewodnika Imprezowego jest Nestle Junior.