Family Park czy Basen Perła - atrakcje na ferie zimowe w Bydgoszczy

Ferie zimowe w Bydgoszczy? Warto wybrać się na basen albo na lodowisko. Wybierz atrakcje dla siebie, w końcu ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim zbliżają się wielkimi krokami.

Ferie w Bydgoszczy rozpoczną się 30 stycznia i potrwają do 12 lutego. Przed wami zima w mieście? Sprawdźcie ofertę bydgoskich basenów, zobaczcie, ile zapłacicie za wejście na lodowisko. Ofertę na ferie przygotował także Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek (zimowe półkolonie i kolonie), a także bydgoskie ZOO, gdzie będą odbywały się zajęcia tematyczne, zarówno dla grup zorganizowanych, jak i indywidualne.

Lodowisko: Bydgoszcz też ma się czym pochwalić

Gdzie na łyżwy w Bydgoszczy? Warto wybrać się na lodowisko przy szkole podstawowej nr 65. Tak, jak w latach ubiegłych, podczas ferii zimowych wstęp na to lodowisko jest bezpłatny. Darmowy wstęp jest możliwy w dni robocze do godz. 14.00, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Całoroczne lodowisko "Ślizg" jest kryte, za wstęp zapłacimy mniej niż 10 zł za godzinę jazdy.

Co zrobić, gdy zgubimy dziecko w miejscu publicznym?

Baseny w Bydgoszczy

Darmowy wstęp możliwy jest nie tylko na lodowisko działające przy SP nr 65 - za darmo, na takich samych zasadach, jak w przypadku ślizgawki, uczniowie będą mogli korzystać także z przyszkolnego basenu "Ikar".

Baseny znajdziemy także przy innych bydgoskich szkołach, m.in. SP nr 63 czy przy Zespole Szkół nr 27, a także w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy (do godz. 14.00, za okazaniem legitymacji, wstęp wolny).

Szukasz większego basenu? Warto odwiedzić "Perłę" przy Zespole Szkół nr 19. To jedna z chętniej odwiedzanych pływalni w mieście, dzieci uwielbiają ją m.in. za olbrzymią zjeżdżalnię. Na stronie cennik nie jest aktualizowany, w tym sprzed lat znalazłam informację o tym, że bilet ulgowy kosztuje 5 zł, normalny - 8 zł.

Nie tylko woda, czyli zajęcia w Family Parku

Family Park w Bydgoszczy  to sala zabaw, ścianka wspinaczkowa i wiele innych atrakcji. Na 4 000 m2 łatwo znaleźć coś dla siebie. Bilet wstępu dla dziecka w godzinach otwarcia, bez limitu czasowego, kosztuje 21 zł (pon.-pt.), 27 zł (sobota, niedziele, święta), istnieje możliwość skorzystania z różnych ulg. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Family Parku.

To także może cię zainteresować:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.