1. I trymestr ciąży

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
 2. II trymestr ciąży

  1. 15
  2. 16
  3. 17
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. 26
  13. 27
 3. III trymestr ciąży

  1. 28
  2. 29
  3. 30
  4. 31
  5. 32
  6. 33
  7. 34
  8. 35
  9. 36
  10. 37
  11. 38
  12. 39
  13. 40
 4. I rok życia

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
  15. 15
  16. 16
  17. 17
  18. 18
  19. 19
  20. 20
  21. 21
  22. 22
  23. 23
  24. 24
  25. 25
  26. 26
  27. 27
  28. 28
  29. 29
  30. 30
  31. 31
  32. 32
  33. 33
  34. 34
  35. 35
  36. 36
  37. 37
  38. 38
  39. 39
  40. 40
  41. 41
  42. 42
  43. 43
  44. 44
  45. 45
  46. 46
  47. 47
  48. 48
  49. 49
  50. 50
  51. 51
  52. 52

Podaj: planowaną datę porodu lub datę urodzin dziecka

Zabawy dla dzieci - bajki, kolorowanki, wierszyki

 • Bestsellery Empiku 2019: książki dla dzieci. Wygrywa kontynuacja znanej serii
 • Ferie zimowe 2019/2020. Zimowe wakacje rozpoczynają uczniowie z kolejnych województw
 • Kielce atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Kielce atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Kielce atrakcje dla dzieci: co warto wpisać na tę listę? Jakie miejsca warto odwiedzić podczas rodzinnej wycieczki? Okazuje się, że możliwości jest wiele. Można postawić na aktywność fizyczną, albo i odkrycia iście naukowe.

  mb
 • Łódź atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Łódź atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Łódź atrakcje dla dzieci: co powinno znaleźć się w tym zestawieniu? Na turystów i mieszkańców miasta czeka wiele miejsc i aktywności, także zimą. Nic dziwnego - Łódź to miasto idealne na rodzinne wycieczki i weekendowe wypady.

  mb
 • Bydgoszcz atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bydgoszcz atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bydgoszcz atrakcje dla dzieci: co robić zimą? Okazuje się, że na odkrycie czeka wiele miejsc. Gdzie iść? Z pewnością sprawdzi się turystyczny klasyk: spacer po Starówce i spotkanie z Panem Twardowskim, pójście na plac zabaw i wypróbowanie możliwości czerwonego krzesła, a następnie wizyta w smakowitej manufakturze. Ale to nie wszystko.

  mb
 • Poznań atrakcje dla dzieci: co robić zimą

  Poznań atrakcje dla dzieci: co robić zimą

  Poznań atrakcje dla dzieci: jakie punkty na mapie miasta warto uwzględnić, by rodzinna wycieczka była udana i ciekawa dla wszystkich uczestników? Okazuje się, że turystycznych możliwości jest masa. Można pójść na Stary Rynek, na spotkanie z koziołkami, wypiekać Rogale Świętomarcińskie lub oddać się interaktywnym rozrywkom.

  mb
 • Toruń atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Toruń atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Toruń atrakcje dla dzieci: co wpisać na listę, by rodzinna wycieczka była udana? Okazuje się, że choć możliwości jest masa, wystarczy odwiedzić tylko kilka z nich i poczuć klimat miasta, by pokochać Toruń bez pamięci.

  mb
 • Gry planszowe dla dzieci. W co najchętniej gramy?

  Gry planszowe dla dzieci. W co najchętniej gramy?

  Gry planszowe dla dzieci to doskonała rozrywka nie tylko dla najmłodszych. Sięgamy po nie w długie, zimowe wieczory, ale towarzyszą nam przez cały rok. Które gry planszowe są ostatnio "na topie"?

  nn-k
 • Wrocław atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Wrocław atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Wrocław atrakcje dla dzieci - co powinno się znaleźć w zestawieniu? Okazuje się, że obiektów do odwiedzenia jest cała masa, dzięki czemu pobyt w mieście może być bardzo udany. O nudzie nie ma mowy. Wrocław atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  mb
 • Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci: co robić zimą? Naturalnie jeździć na nartach i sankach, jeśli tylko aura jest sprzyjająca. Jeśli nie ma śniegu, warto odwiedzić hutę szkła, a także spacerować po mieście i okolicznych lasach. Szklarska Poręba atrakcje: co wpisać w plan rodzinnej wycieczki?

  mb
 • Szczecin atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Szczecin atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Szczecin atrakcje - jakie miejsca warto odwiedzić, by rodzinna wycieczka zimą była nietuzinkowa? Jak spędzić czas, by zadowoleni byli nie tylko rodzice, ale i dzieci? Mamy kilka pomysłów. Szczecin atrakcje: co wpisać na listę?

  mb
 • Sopot atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Sopot atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Sopot atrakcje zimowe dla dzieci - co powinno się znaleźć na liście? Z pewnością spacer po "Monciaku" połączony z jeżdżeniem na łyżwach na lodowisku czy wizytę w Aquaparku Sopot. Ale nie tylko. Sopot atrakcje dla dzieci zimą: co warto zobaczyć?

  mb
 • Sandomierz atrakcje zimą dla dzieci: co robić?

  Sandomierz atrakcje zimą dla dzieci: co robić?

  Sandomierz atrakcje zimowe dla dzieci - jak przedstawia się ich lista? Okazuje się, że imponująco, dzięki czemu w mieście można miło spędzić czas. O nudzie i monotonii nie ma mowy. Sandomierz atrakcje zimą dla dzieci: na co można liczyć?

  mb
 • Rabka Zdrój - atrakcje dla dzieci zimą i latem

  Rabka Zdrój - atrakcje dla dzieci zimą i latem

  Rabka Zdrój atrakcje dla dzieci - co powinno znaleźć się w zestawieniu? Okazuje się, że lista jest całkiem spora. Nie bez powodu miasto nosi zaszczytny tytuł "Miasta Dzieci Świata". Rabka Zdrój atrakcje dla dzieci: co robić zimą i latem?

  mb
 • Polanica Zdrój atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Polanica Zdrój atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Polanica Zdrój atrakcje zimowe dla dzieci - co powinno znaleźć się na takiej liście? Obowiązkowo Park Zdrojowy, trasa spacerowa "Dzieciak", Zieleniec i huta szkła. Ale to nie wszystko. Co robić z dzieckiem w Polanicy-Zdrój? Poznaj największe atrakcje.

  mb
 • Muszyna atrakcje dla dzieci zimą i latem. Co robić?

  Muszyna atrakcje dla dzieci zimą i latem. Co robić?

  Muszyna atrakcje dla dzieci - co robić tu zimą i latem? Zimą jeździć na nartach i spacerować, latem wybierać się na długie piesze wycieczki. W międzyczasie warto korzystać z walorów uzdrowiskowych miejscowości bądź wstąpić do muzeum. Możliwości jest wiele. Muszyna atrakcje dla dzieci: co warto wpisać w plan rodzinnej wycieczki?

  mb
 • Lublin atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Lublin atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Lublin atrakcje dla dzieci zimą - co warto wpisać na tę listę? Okazuje się, że jest ich wiele. Dzięki temu o nudzie podczas rodzinnej wycieczki nie ma mowy. Lublin atrakcje dla dzieci: jakie miejsca warto poznać?

  mb
 • Kraków atrakcje: co robić z dzieckiem zimą?

  Kraków atrakcje: co robić z dzieckiem zimą?

  Kraków atrakcje - co trzeba o nich wiedzieć, by ciekawie spędzić czas z dzieckiem zimą? Nikogo chyba nie trzeba zapewniać, że możliwości jest bardzo wiele, wystarczy je tylko odkryć. Kraków atrakcje: co wpisać na swoją listę? Co robić z dzieckiem?

  mb
 • Karpacz - atrakcje dla dzieci zimą

  Karpacz - atrakcje dla dzieci zimą

  Karpacz atrakcje dla dzieci zimą - co warto zobaczyć i czego doświadczyć, by rodzinny pobyt w górach był atrakcyjny? Bez wątpienia należy postawić na sporty zimowe: narty, snowboard, sanki czy łyżwy. Warto jednak odwiedzić kilka miejsc typowych dla regionu. Karpacz atrakcje zimą: co odkryć z dziećmi?

  mb
 • Gdynia atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdynia atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdynia atrakcje dla dzieci - co powinno znaleźć się na liście? Z pewnością Gdyńskie Akwarium czy Centrum Nauki EXPERYMENT. Ale to nie wszystko. Gdynia atrakcje: co robić z dzieckiem zimą, gdy kąpiel w morzu i zabawy na plaży nie są możliwe? Jakie obiekty odwiedzić? Zobacz nasze propozycje.

  mb
 • Gdańsk atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdańsk atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdańsk atrakcje dla dzieci - co warto wpisać na tę listę? Okazuje się, że to popularne wśród turystów miasto ma wiele do zaoferowania. Ponieważ na rodziny z dziećmi czeka tu nie morze, a ocean atrakcji, pomiędzy spacery po plaży można wpleść wiele innych aktywności. Gdańsk atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  mb
 • Bukowina Tatrzańska atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bukowina Tatrzańska atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bukowina Tatrzańska atrakcje dla dzieci - o czym warto pamiętać, spędzając urlop w tej uroczej wsi na Podhalu? Obiektów i aktywności, które umilą pobyt całej rodzinie, jest co najmniej kilka. Narty, kuligi i inne śnieżne szaleństwa warto urozmaicić wypoczynkiem w termach. Bukowina Tatrzańska atrakcje: co robić z dziećmi zimą?

  mb
 • Białka Tatrzańska atrakcje zimą: co robić z dzieckiem?

  Białka Tatrzańska atrakcje zimą: co robić z dzieckiem?

  Białka Tatrzańska atrakcje zimą: co robić z dzieckiem? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców, zwłaszcza tych, którzy planują ferie zimowe bądź urlop w górach. Okazuje się, że w miejscowości zdecydowanie jest co robić. O nudzie nie ma mowy. Tatrzańska atrakcje zimowe: co wpisać na tę listę?

  mb
 • Ferie 2020 Białystok: półkolonie, warsztaty i inne atrakcje

  Ferie 2020 Białystok: półkolonie, warsztaty i inne atrakcje

  Ferie 2020 Białystok - jak spędzić zimę w mieście? Ciekawie i aktywnie, zwłaszcza że w tym roku na wypoczywających uczniów będzie czekało wiele interesujących i atrakcyjnych propozycji. Nie ma mowy o nudzie. Ferie 2020 Białystok: co robić?

  mb
 • Ferie 2020 Gdańsk: półkolonie, warsztaty, atrakcje

  Ferie 2020 Gdańsk: półkolonie, warsztaty, atrakcje

  Ferie 2020 Gdańsk - jak spędzić zimę w mieście? Na wypoczywających uczniów czeka nie morze, a ocean atrakcji. Uwadze najmłodszych polecają się półkolonie. Starszaki docenią warsztaty, zajęcia i pokazy. Rodziców ucieszą nie tylko ciekawe i wartościowe inicjatywy, ale i atrakcje cenowe. Ferie 2020 Gdańsk - co robić?

  mb
 • Ferie 2020 Katowice - najciekawsze półkolonie, warsztaty i inne atrakcje

  Ferie 2020 Katowice - najciekawsze półkolonie, warsztaty i inne atrakcje

  Ferie 2020 Katowice - jak można spędzić zimę w mieście? Wachlarz możliwości jest szeroki. Na wypoczywających uczniów czekają różne warsztaty, spotkania i imprezy, a także półkolonie. Nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez baseny, lodowiska, kina, muzea czy domy kultury. Ferie 2020 Katowice - jak je spędzić?

  mb
 • Ferie 2020 Kielce: jak spędzić zimę w mieście. Półkolonie i inne atrakcje

  Ferie 2020 Kielce: jak spędzić zimę w mieście. Półkolonie i inne atrakcje

  Ferie 2020 Kielce - jak można spędzić zimę w mieście? Wachlarz możliwości jest imponujący. Na wypoczywających uczniów czekają różne imprezy, warsztaty i spotkania, a także półkolonie. Nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez muzea czy domy kultury baseny, lodowiska. Ferie 2020 Kielce - co robić?

  mb
 • Ferie 2020 Olsztyn: jak je spędzić?

  Ferie 2020 Olsztyn: jak je spędzić?

  Ferie 2020 Olsztyn - co robić w czasie wolnym? Możliwości jest bardzo wiele. Na wypoczywających uczniów czekają lodowiska i baseny, warsztaty i zajęcia, a także półkolonie. Ferie 2020 Olsztyn to atrakcyjny harmonogram spotkań, ale i cenników.

  mb
 • Ferie 2020 Opole: na sportowo, hobbystycznie, edukacyjnie

  Ferie 2020 Opole: na sportowo, hobbystycznie, edukacyjnie

  Ferie 2020 Opole - co robić w wolnym czasie? Jak spędzić zimę w mieście? Najlepiej aktywnie i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Nie jest to trudne, ponieważ Ferie 2020 Opole obfitują w propozycje i oferty. Na dzieci i młodzież czekają półkolonie, warsztaty, zajęcia i spotkania w wielu ośrodkach, placówkach i instytucjach kultury.

  mb
 • Ferie 2020 Poznań: najciekawsze zajęcia i atrakcje

  Ferie 2020 Poznań: najciekawsze zajęcia i atrakcje

  Ferie 2020 Poznań - jak je spędzić? Aktywnie, ciekawie, z pasją! Nie będzie to trudne, ponieważ na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji. Co robić w czasie wolnym od szkoły spędzanym w mieście? Jakie są najciekawsze ofert na ferie 2020 Poznań?

  mb
 • Ferie 2020 Rzeszów na półkoloniach: hobbystycznych, narciarskich i edukacyjnych

  Ferie 2020 Rzeszów na półkoloniach: hobbystycznych, narciarskich i edukacyjnych

  Ferie 2020 Rzeszów - co mogą robić dzieci, które czas wolny od szkoły spędzają w mieście? To pytanie nurtuje zwłaszcza rodziców najmłodszych uczniów, którzy potrzebują opieki. Z pomocą przychodzi bogata oferta półkolonii i warsztatów. Ferie 2020 Rzeszów - zobacz najciekawsze propozycje dla młodszych dzieci.

  mb
 • Ferie 2020 Szczecin - jak spędzić zimę w mieście?

  Ferie 2020 Szczecin - jak spędzić zimę w mieście?

  Ferie 2020 Szczecin - jak spędzić czas wolny od szkoły w mieście? Na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji przygotowanych przez różne instytucje, ośrodki i firmy. W grafik czasu wolnego od szkoły można więc wpisać warsztaty, pokazy, zajęcia i spotkania, a także projekcje filmowe oraz wizyty na lodowisku czy na basenie. Ferie 2020 - co robić?

  mb
 • Ferie 2020 Warszawa - co robić w czasie wolnym?

  Ferie 2020 Warszawa - co robić w czasie wolnym?

  Ferie 2020 Warszawa - co robić w wolnym czasie? O nudzie nie ma mowy! Na wypoczywających uczniów czeka ogrom atrakcji. Co wpisać w harmonogram ferii 2020 Warszawa? Jest z czego wybierać.

  mb
 • Szczawnica atrakcje - co robić zimą z dzieckiem?

  Szczawnica atrakcje - co robić zimą z dzieckiem?

  Szczawnica atrakcje zimą dla dzieci - jak przedstawia się ich lista? Okazuje się, że imponująco. Zdecydowanie jest co robić. Szczawnica atrakcje zimą dla dzieci: na co można liczyć? Jak spędzić czas z dzieckiem?

  mb
 • Szczyrk atrakcje zimą. Gdzie z dzieckiem na narty?

  Szczyrk atrakcje zimą. Gdzie z dzieckiem na narty?

  Szczyrk atrakcje zimą - myśląc o nich na myśl przychodzą głównie narty i snowboard. Choć w miasteczku i okolicach nie brak obiektów i innych aktywności godnych uwagi, to właśnie zabawa na stoku wybija się na pierwszy plan. Nic dziwnego - Szczyrk to raj dla narciarzy. Szczyrk atrakcje - gdzie z dzieckiem na narty?

  mb
 • Warszawa atrakcje dla dzieci zimą - co można robić?

  Warszawa atrakcje dla dzieci zimą - co można robić?

  Warszawa atrakcje dla dzieci zimą - co warto wpisać na tę listę? Z pewnością Zimowy Narodowy, Górkę Szczęśliwicką i lodowiska, ale również muzea, warsztaty i ciekawe zajęcia. Warszawa atrakcje - podpowiadamy, co robić zimą w stolicy z dzieckiem.

  mb
 • Wisła atrakcje: narty, muzeum i zabytki

  Wisła atrakcje: narty, muzeum i zabytki

  Wisła atrakcje - co robić z dzieckiem zimą? Ponieważ region jest rajem dla narciarzy, uwadze turystów polecają się świetnie przygotowane stoki z bogatym zapleczem. W chwili wytchnienia można iść na skocznię narciarską bądź spacerując obejrzeć różne ciekawe zabytki. Wisła atrakcje - co wpisać na tę listę?

  mb
 • Zakopane atrakcje zimą - co robić z dzieckiem?

  Zakopane atrakcje zimą - co robić z dzieckiem?

  Zakopane atrakcje zima - co robić z dzieckiem przebywając w mieście? Możliwości jest wiele. Można spacerować - tak po Krupówkach, jak i po górach, jeździć na nartach, sankach i łyżwach, ale i wstąpić do muzeum czy do karczmy, by poznać regionalne smaki. Zakopane atrakcje zima sprawiają, że nie sposób się tu nudzić.

  mb
 • Filmy młodzieżowe Netflix: co obejrzeć?

  Filmy młodzieżowe Netflix: co obejrzeć?

  Filmy młodzieżowe Netflix - które warto znać i obejrzeć? Lista jest imponująca, stąd młodzi widzowie mają z czego wybierać. Wiele produkcji nie tylko bawi i wypełnia czas, ale i skłania do refleksji oraz stawiania sobie ważnych pytań. Ich wspólne oglądanie może stać się początkiem wielu interesujących rodzinnych dyskusji. Jakie filmy młodzieżowe Netflix warto obejrzeć?

  mb
 • Ferie 2020 w województwie wielkopolskim - jak spędzisz czas z dzieckiem?

  Ferie 2020 w województwie wielkopolskim - jak spędzisz czas z dzieckiem?

  Ferie zbliżają się wielkimi krokami - w tym roku w województwie wielkopolskim wypadają w terminie 27 stycznia - 9 lutego. Jak można zorganizować dzieciom czas, jeśli mieszkają na terenie Wielkopolski? Aby ciekawie spędzić wolny czas, w aktywny, kreatywny i różnorodny sposób, nie trzeba wcale wysyłać dziecka na kolonie w góry. Wystarczy dobrze się zorientować, co do zaoferowania ma ten region. Dowiedzcie się, co możecie zrobić w większych jego miastach, czyli w Poznaniu, Kaliszu i Koninie?

  dd