Zabawy dla dzieci - bajki, kolorowanki, wierszyki

 • Filmy o podróżach w czasie dla dzieci i młodzieży

  Filmy o podróżach w czasie dla dzieci i młodzieży

  Filmy o podróżach w czasie potrafią wciągnąć widza w zawikłaną fabułę. Wśród produkcji, dotyczących tematyki fascynujących wędrówek do innych czasów, znajdują się także propozycje, które zainteresują młodych ludzi.

  MZ
 • Filmy o magii dla dzieci i młodzieży

  Filmy o magii dla dzieci i młodzieży

  Filmy o magii potrafią oczarować nie tylko młodego widza. Pełne czarów historie równie skutecznie przyciągają przed ekrany dorosłych. Wśród najbardziej magicznych opowieści można znaleźć wiele fantastycznych propozycji na miło spędzony seans w gronie całej rodziny.

  MZ
 • Filmy o zwierzętach. Które z nich warto zobaczyć?

  Filmy o zwierzętach. Które z nich warto zobaczyć?

  Filmy o zwierzętach to zwykle pełne przygód opowieści, które potrafią rozbawić do łez. Obrazy tego rodzaju często jednak przekazują dzieciom, dlaczego warto dbać o zwierzęta i uwrażliwiają na wszelkie krzywdy, jakie spotykają je ze strony człowieka.

  MZ
 • Filmy o szkole. Które z nich spodobają się nastolatkom?

  Filmy o szkole. Które z nich spodobają się nastolatkom?

  Filmy o szkole dotyczą przede wszystkim życia dzieci i nastolatków. Są to opowieści o trudnych wyborach życiowych, problemach z nauką, pierwszych miłościach, czy kłopotach w nawiązaniu porozumienia z dorosłymi.

  MZ
 • Filmy o superbohaterach. Dla dzieci, młodzieży i nie tylko
 • Filmy o miłości nastolatków, które dadzą okazję do wielu wzruszeń

  Filmy o miłości nastolatków, które dadzą okazję do wielu wzruszeń

  Filmy o miłości nastolatków to wzruszające opowieści, wśród których każda dorastająca dziewczyna odnajdzie coś w sam raz dla siebie. Romantyczne historie mają jednak nie tylko bawić, ale także uczyć młodych odbiorców, co tak naprawdę w życiu jest ważne.

  MZ
 • Filmy o nastolatkach. Propozycje dla nastolatek i nastolatków

  Filmy o nastolatkach. Propozycje dla nastolatek i nastolatków

  Filmy o nastolatkach to zarówno lekkie i zabawne opowieści, jak i te znacznie bardziej skomplikowane, dotyczące problemów w życiu rodzinnym czy w szkole. Wśród nich znajdują się produkcje z różnych gatunków, które łączy to, że ich bohaterami są młodzi ludzie.

  MZ
 • Filmy sportowe dla dzieci i młodzieży

  Filmy sportowe dla dzieci i młodzieży

  Filmy sportowe to wiele propozycji z kina familijnego, które przypadną do gustu małym i większym miłośnikom dyscyplin sportowych. Piłka nożna, koszykówka, jak i inne ekscytujące sporty - wśród filmów dotyczących tej tematyki znajdują się rozmaite historie, niekiedy napisane przez samo życie.

  MZ
 • Filmy fantasy. Najlepsze propozycje dla całej rodziny

  Filmy fantasy. Najlepsze propozycje dla całej rodziny

  Filmy fantasy potrafią oczarować każdego widza. Przepełnione czarami światy, niekiedy prosto z krainy snów, olśniewają i rozbudzają wyobraźnię, zachęcając do tego, by pozostać w nich jak najdłużej i przeżyć niezwykłe przygody wraz z fantastycznymi bohaterami.

  MZ
 • 'Harry Potter'. W jakiej kolejności oglądać?

  "Harry Potter". W jakiej kolejności oglądać?

  Harry Potter to jedna z najpopularniejszych serii filmowych, która powstała na podstawie bestsellerowych książek fantasy autorstwa brytyjskiej pisarki J.K. Rowling. O czym opowiadają poszczególne części filmowe i w jakiej kolejności należy je oglądać?

  MZ