Ferie zimowe 2020 - najnowsze artykuły

 • Ferie zimowe 2020 w województwie podlaskim: termin, zimowiska, atrakcje

  Ferie zimowe 2020 w województwie podlaskim: termin, zimowiska, atrakcje

  Ferie zimowe 2020 w województwie podlaskim rozpoczynają się 20 stycznia i trwają do 2 lutego. W tym samym terminie będą również odpoczywały dzieci mieszkające w województwie warmińsko-mazurskim. Jakie atrakcje i półkolonie przygotowały na ferie zimowe 2020 największe miasta województwa podlaskiego?

  mb
 • Ferie zimowe 2020 w województwie kujawsko-pomorskim: terminy, półkolonie, atrakcje

  Ferie zimowe 2020 w województwie kujawsko-pomorskim: terminy, półkolonie, atrakcje

  Ferie zimowe 2020 w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczynają się 27 stycznia i trwają do 9 stycznia. W tym samym terminie będą wypoczywać dzieci z województwa: lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Co na ferie zimowe 2020 rok przygotowały największe miasta regionu - Bydgoszcz, Toruń czy Grudziądz?

  mb
 • Lodowisko Wrocław: adresy, cennik, harmonogram

  Lodowisko Wrocław: adresy, cennik, harmonogram

  Lodowisko Wrocław - gdzie można pojeździć na łyżwach? W sezonie 2019/2020 na tafli można poszaleć na lodowisku: Brücknera, lodowisku Stadion Wrocław, lodowisko w Hali Orbita oraz na lodowisku Spiska. Co warto wiedzieć? Jak przedstawia się cennik i harmonogram pracy każdego lodowiska Wrocław?

  mb
 • Zimowy Narodowy: atrakcje, harmonogram, cennik

  Zimowy Narodowy: atrakcje, harmonogram, cennik

  Zimowy Narodowy - w ubiegłym roku, 30 listopada, wystartowała siódma edycja akcji, która potrwa do 8 marca 2020 r. Na Stadionie Narodowym w Warszawie, czyli PGE Narodowym, na amatorów zimowego szaleństwa czekają dwa lodowiska, a także Górka Lodowa i tor do curlingu. Zimowy Narodowy to także smakowite zaplecze gastronomiczne. Jak przedstawia się harmonogram pracy obiektów oraz cennik atrakcji? Na co się skusić?

  mb
 • Lodowisko Kraków: gdzie pojeździć na łyżwach w sezonie 2019/2020?

  Lodowisko Kraków: gdzie pojeździć na łyżwach w sezonie 2019/2020?

  Lodowisko Kraków - gdzie można pojeździć na łyżwach w sezonie 2019/2020? Okazuje się, że w kilku miejscach. Mowa o ICE Park, lodowisku w Parku Jordana, lodowisku przed Nowohuckim Centrum Kultury, lodowisku przy Galerii Krakowskiej, lodowisku Cracovia oraz lodowisku Origo.

  mb
 • Lodowisko Gdańsk: cennik, bilety, harmonogram, informacje

  Lodowisko Gdańsk: cennik, bilety, harmonogram, informacje

  Lodowisko Gdańsk - gdzie można pojeździć na łyżwach? Na miłośników jazdy mniej lub bardziej figurowej czekają dwa obiekty: Gdańskie lodowisko przy Placu Zebrań Ludowych oraz ślizgawki w hali Olivia, obiekcie zarządzanym przez stowarzyszenie Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec" w Gdańsku. W jakich terminach funkcjonują lodowiska Gdańsk? Jaki obowiązuje cennik? Gdzie można znaleźć najważniejsze informacje?

  mb
 • Lodowisko Warszawa: adresy, cennik, godziny otwarcia

  Lodowisko Warszawa: adresy, cennik, godziny otwarcia

  Lodowisko Warszawa - gdzie można pojeździć na łyżwach? Okazuje się, że stolica jest rajem dla łyżwiarzy. Na amatorów jazdy figurowej czeka bowiem wiele obiektów. Najbardziej popularne jest lodowisko Zimowy Narodowy, PGE Narodowy, lodowisko Torwar, lodowisko Figlowisko, lodowisko przy urzędzie gminy Bemowo, lodowisko przed PKiN, a także lodowisko Stegny.

  mb
 • Ferie zimowe 2020 w mieście - co robić w wolnym czasie?

  Ferie zimowe 2020 w mieście - co robić w wolnym czasie?

  Ferie zimowe 2020 w mieście - co robić w wolnym czasie? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Dzieci kwestia ta zdaje się nie martwić, ponieważ one zawsze znajdą sobie coś ciekawego do zrobienia. Żeby jednak wybór opcji nie był ograniczony do gier komputerowych, programów telewizyjnych i okazjonalnych spotkań z rówieśnikami, warto młodym ludziom podsuwać różne propozycje. To obowiązkowe w przypadku dzieci, które są za małe, by pozostać w domu bez opieki.

  mb
 • Bezpieczne ferie zimowe 2020 - na co zwrócić uwagę, gdy dziecko wyjeżdża samo?

  Bezpieczne ferie zimowe 2020 - na co zwrócić uwagę, gdy dziecko wyjeżdża samo?

  Ferie zimowe 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Na co zwrócić uwagę, gdy dziecko wyjeżdża samo? Na wiele kwestii. Istotne jest tak sprawdzenie rzetelności organizatora wyjazdu, jak i poinstruowanie dziecka, jak powinno się zachowywać. Nie mniej ważne jest wykupienie ubezpieczenia czy wypełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika wyjazdu.

  mb
 • Zima w mieście, czyli półkolonie w czasie ferii zimowych 2020

  Zima w mieście, czyli półkolonie w czasie ferii zimowych 2020

  Zima w mieście nie musi być nudna dla dzieci i kłopotliwa dla rodziców, których dzieci nie mogą przebywać same, bez opieki dorosłych. Rozwiązaniem na czas ferii zimowych 2020 są półkolonie. Co to takiego? Czego można się spodziewać po takiej formie wypoczynku?

  mb
 • Wyjazdy na narty na ferie 2020 - ile kosztują narty dla dzieci w Polsce?

  Wyjazdy na narty na ferie 2020 - ile kosztują narty dla dzieci w Polsce?

  Wyjazdy na narty na ferie 2020 - ile kosztują narty dla dzieci? Wiele zależy od tego, czy wypoczynek jest zorganizowany, czy też nie. Niemniej warto mieć na uwadze, że jest to aktywność, która nie należy do najtańszych. Planując wyjazdy na narty, należy się przygotować na spore wydatki. W tym kontekście szczęściarzami są ci, którzy mieszkają w okolicy stoku narciarskiego i mają swój sprzęt.

  mb
 • Półkolonie, czyli ferie zimowe 2020 dla dzieci w mieście

  Półkolonie, czyli ferie zimowe 2020 dla dzieci w mieście

  Półkolonie, czyli ferie zimowe 2020 dla dzieci w mieście, mogą być bardzo różne: plastyczne, detektywistyczne czy sportowe. Są idealną formą spędzania wolnego czasu dla dzieci, które wymagają opieki dorosłych. Na jakie się zdecydować? Na takie, które są zgodne z zainteresowaniami syna czy córki.

  mb
 • Ferie zimowe w 2020 - jak zaplanować wypoczynek zimowy dzieci

  Ferie zimowe w 2020 - jak zaplanować wypoczynek zimowy dzieci

  Ferie zimowe w 2020 tuż tuż. Jak zaplanować wypoczynek zimowy dzieci? Możliwości jest wiele. Idealnym pomysłem jest rodzinny wypad w góry czy nad morze, a także obóz zimowy, na którym dziecko spędza czas aktywnie ze swoimi rówieśnikami. Dla tych dzieci, które ferie zimowe spędzają w mieście, zima także nie oznacza nudy. Czeka na nie wiele atrakcji: zarówno półkolonii, jak i warsztatów, kursów czy atrakcyjnych ofert przygotowanych przez różne placówki i obiekty.

  mb
 • Ferie zimowe 2020 w górach - gdzie najlepiej pojechać z dzieckiem

  Ferie zimowe 2020 w górach - gdzie najlepiej pojechać z dzieckiem

  Ferie zimowe 2020 w górach - gdzie najlepiej pojechać z dzieckiem? To zależy od tego, czego oczekujecie. Jeśli marzycie o spacerach, wybierzcie Bieszczady. Jeżeli chcecie, by wasze dziecko zaczęło bądź kontynuowało narciarską przygodę, wybierzcie okolicę, w której jest odpowiednio przygotowany stok. Jeżeli zaś zależy wam wyłącznie na góralskim klimacie, zdecydujcie się na malowniczo położone miasteczko.

  mb
 • Ferie zimowe 2020: terminy. Kiedy ferie w twoim województwie?
 • Ferie zimowe 2019 w województwie łódzkim: czyli terminy, półkolonie i inne atrakcje
 • Ferie zimowe 2019 w województwie małopolskim: kiedy, co się będzie działo
 • Ferie zimowe 2019 w województwie świętokrzyskim: terminy, atrakcje, półkolonie
 • Ferie zimowe 2019 w województwie zachodniopomorskim - termin i atrakcje
 • Ferie zimowe 2019 w województwie wielkopolskim: terminy, gdzie na łyżwy