Ferie zimowe 2020 - najnowsze artykuły

 • Ferie zimowe 2019/2020. Zimowe wakacje rozpoczynają uczniowie z kolejnych województw
 • Kielce atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Kielce atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Kielce atrakcje dla dzieci: co warto wpisać na tę listę? Jakie miejsca warto odwiedzić podczas rodzinnej wycieczki? Okazuje się, że możliwości jest wiele. Można postawić na aktywność fizyczną, albo i odkrycia iście naukowe.

  mb
 • Łódź atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Łódź atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Łódź atrakcje dla dzieci: co powinno znaleźć się w tym zestawieniu? Na turystów i mieszkańców miasta czeka wiele miejsc i aktywności, także zimą. Nic dziwnego - Łódź to miasto idealne na rodzinne wycieczki i weekendowe wypady.

  mb
 • Bydgoszcz atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bydgoszcz atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bydgoszcz atrakcje dla dzieci: co robić zimą? Okazuje się, że na odkrycie czeka wiele miejsc. Gdzie iść? Z pewnością sprawdzi się turystyczny klasyk: spacer po Starówce i spotkanie z Panem Twardowskim, pójście na plac zabaw i wypróbowanie możliwości czerwonego krzesła, a następnie wizyta w smakowitej manufakturze. Ale to nie wszystko.

  mb
 • Poznań atrakcje dla dzieci: co robić zimą

  Poznań atrakcje dla dzieci: co robić zimą

  Poznań atrakcje dla dzieci: jakie punkty na mapie miasta warto uwzględnić, by rodzinna wycieczka była udana i ciekawa dla wszystkich uczestników? Okazuje się, że turystycznych możliwości jest masa. Można pójść na Stary Rynek, na spotkanie z koziołkami, wypiekać Rogale Świętomarcińskie lub oddać się interaktywnym rozrywkom.

  mb
 • Toruń atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Toruń atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Toruń atrakcje dla dzieci: co wpisać na listę, by rodzinna wycieczka była udana? Okazuje się, że choć możliwości jest masa, wystarczy odwiedzić tylko kilka z nich i poczuć klimat miasta, by pokochać Toruń bez pamięci.

  mb
 • Wrocław atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Wrocław atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Wrocław atrakcje dla dzieci - co powinno się znaleźć w zestawieniu? Okazuje się, że obiektów do odwiedzenia jest cała masa, dzięki czemu pobyt w mieście może być bardzo udany. O nudzie nie ma mowy. Wrocław atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  mb
 • Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci: co robić zimą? Naturalnie jeździć na nartach i sankach, jeśli tylko aura jest sprzyjająca. Jeśli nie ma śniegu, warto odwiedzić hutę szkła, a także spacerować po mieście i okolicznych lasach. Szklarska Poręba atrakcje: co wpisać w plan rodzinnej wycieczki?

  mb
 • Szczecin atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Szczecin atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Szczecin atrakcje - jakie miejsca warto odwiedzić, by rodzinna wycieczka zimą była nietuzinkowa? Jak spędzić czas, by zadowoleni byli nie tylko rodzice, ale i dzieci? Mamy kilka pomysłów. Szczecin atrakcje: co wpisać na listę?

  mb
 • Sopot atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Sopot atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Sopot atrakcje zimowe dla dzieci - co powinno się znaleźć na liście? Z pewnością spacer po "Monciaku" połączony z jeżdżeniem na łyżwach na lodowisku czy wizytę w Aquaparku Sopot. Ale nie tylko. Sopot atrakcje dla dzieci zimą: co warto zobaczyć?

  mb
 • Sandomierz atrakcje zimą dla dzieci: co robić?

  Sandomierz atrakcje zimą dla dzieci: co robić?

  Sandomierz atrakcje zimowe dla dzieci - jak przedstawia się ich lista? Okazuje się, że imponująco, dzięki czemu w mieście można miło spędzić czas. O nudzie i monotonii nie ma mowy. Sandomierz atrakcje zimą dla dzieci: na co można liczyć?

  mb
 • Rabka Zdrój - atrakcje dla dzieci zimą i latem

  Rabka Zdrój - atrakcje dla dzieci zimą i latem

  Rabka Zdrój atrakcje dla dzieci - co powinno znaleźć się w zestawieniu? Okazuje się, że lista jest całkiem spora. Nie bez powodu miasto nosi zaszczytny tytuł "Miasta Dzieci Świata". Rabka Zdrój atrakcje dla dzieci: co robić zimą i latem?

  mb
 • Polanica Zdrój atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Polanica Zdrój atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Polanica Zdrój atrakcje zimowe dla dzieci - co powinno znaleźć się na takiej liście? Obowiązkowo Park Zdrojowy, trasa spacerowa "Dzieciak", Zieleniec i huta szkła. Ale to nie wszystko. Co robić z dzieckiem w Polanicy-Zdrój? Poznaj największe atrakcje.

  mb
 • Muszyna atrakcje dla dzieci zimą i latem. Co robić?

  Muszyna atrakcje dla dzieci zimą i latem. Co robić?

  Muszyna atrakcje dla dzieci - co robić tu zimą i latem? Zimą jeździć na nartach i spacerować, latem wybierać się na długie piesze wycieczki. W międzyczasie warto korzystać z walorów uzdrowiskowych miejscowości bądź wstąpić do muzeum. Możliwości jest wiele. Muszyna atrakcje dla dzieci: co warto wpisać w plan rodzinnej wycieczki?

  mb
 • Lublin atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Lublin atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Lublin atrakcje dla dzieci zimą - co warto wpisać na tę listę? Okazuje się, że jest ich wiele. Dzięki temu o nudzie podczas rodzinnej wycieczki nie ma mowy. Lublin atrakcje dla dzieci: jakie miejsca warto poznać?

  mb
 • Kraków atrakcje: co robić z dzieckiem zimą?

  Kraków atrakcje: co robić z dzieckiem zimą?

  Kraków atrakcje - co trzeba o nich wiedzieć, by ciekawie spędzić czas z dzieckiem zimą? Nikogo chyba nie trzeba zapewniać, że możliwości jest bardzo wiele, wystarczy je tylko odkryć. Kraków atrakcje: co wpisać na swoją listę? Co robić z dzieckiem?

  mb
 • Karpacz - atrakcje dla dzieci zimą

  Karpacz - atrakcje dla dzieci zimą

  Karpacz atrakcje dla dzieci zimą - co warto zobaczyć i czego doświadczyć, by rodzinny pobyt w górach był atrakcyjny? Bez wątpienia należy postawić na sporty zimowe: narty, snowboard, sanki czy łyżwy. Warto jednak odwiedzić kilka miejsc typowych dla regionu. Karpacz atrakcje zimą: co odkryć z dziećmi?

  mb
 • Gdynia atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdynia atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdynia atrakcje dla dzieci - co powinno znaleźć się na liście? Z pewnością Gdyńskie Akwarium czy Centrum Nauki EXPERYMENT. Ale to nie wszystko. Gdynia atrakcje: co robić z dzieckiem zimą, gdy kąpiel w morzu i zabawy na plaży nie są możliwe? Jakie obiekty odwiedzić? Zobacz nasze propozycje.

  mb
 • Gdańsk atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdańsk atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdańsk atrakcje dla dzieci - co warto wpisać na tę listę? Okazuje się, że to popularne wśród turystów miasto ma wiele do zaoferowania. Ponieważ na rodziny z dziećmi czeka tu nie morze, a ocean atrakcji, pomiędzy spacery po plaży można wpleść wiele innych aktywności. Gdańsk atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  mb
 • Bukowina Tatrzańska atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bukowina Tatrzańska atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bukowina Tatrzańska atrakcje dla dzieci - o czym warto pamiętać, spędzając urlop w tej uroczej wsi na Podhalu? Obiektów i aktywności, które umilą pobyt całej rodzinie, jest co najmniej kilka. Narty, kuligi i inne śnieżne szaleństwa warto urozmaicić wypoczynkiem w termach. Bukowina Tatrzańska atrakcje: co robić z dziećmi zimą?

  mb
Copyright © Agora SA