Zabawy dla dzieci - bajki, kolorowanki, wierszyki

 • Filmy Disneya. Bajkowe propozycje dla dzieci i młodzieży
 • Filmy muzyczne dla dzieci. Najlepsze propozycje dla małych miłośników musicali
 • Filmy komediowe dla dzieci i całej rodziny

  Filmy komediowe dla dzieci i całej rodziny

  Filmy komediowe to najlepszy sposób na poprawę humoru. Produkcje z całego świata często zaskakują, bawiąc widzów w każdym wieku. Wśród nich można odnaleźć propozycje w sam raz dla młodszych widzów.

  MZ
 • Filmy science fiction dla dzieci i młodzieży

  Filmy science fiction dla dzieci i młodzieży

  Filmy science fiction, w których pojawiają się niezwykłe roboty, kosmici czy fantastyczne wynalazki, rozwijają wyobraźnię i wciągają bez końca. Pełne przygód historie przedstawiające losy interesujących bohaterów, potrafią zaciekawić nie tylko najmłodszych.

  MZ
 • Małe kostki skrywają wielkie marzenia. Kostki do zabawy Lego Friends - do kolekcjonowania i łączenia ze sobą

  Małe kostki skrywają wielkie marzenia. Kostki do zabawy Lego Friends - do kolekcjonowania i łączenia ze sobą

  Najnowszy projekt LEGO Friends to niewielkie pudełeczka, w których ukryto bohaterki dziecięcych marzeń. Każda z nich reprezentuje inny zawód - naukowca, fryzjera, weterynarza, muzyka i piekarza. Z kostkami LEGO Friends dzieci mogą się świetnie bawić w dowolnym miejscu. Do tego można zebrać ich kilka, ustawić je w wieżę lub połączyć na inne kreatywne sposoby. Te urocze zestawy wprowadzą dzieci w świat LEGO Friends, w którym można spełnić nawet najskrytsze marzenia. Wystarczy tylko podążać za głosem serca!

  Materiał promocyjny
 • Filmy historyczne dla dzieci i młodzieży

  Filmy historyczne dla dzieci i młodzieży

  Filmy historyczne to wspaniała pomoc edukacyjna. Dzięki obrazom, ukazującym ważne wydarzenia z dawnych czasów, młodzi odbiorcy zdobywają wiedzę pozwalającą lepiej zrozumieć istotę zamierzchłych sporów, wojen i faktów, jakie dokonały się w przeszłości.

  MZ
 • Filmy familijne, które podbiją serca widzów

  Filmy familijne, które podbiją serca widzów

  Filmy familijne skupiają się przede wszystkim na świecie dzieci, jednak są skierowane do szerszego grona odbiorców. Ich tematyka dotyczy często życia rodzinnego i porusza ważne tematy.

  MZ
 • Filmy przygodowe. Najciekawsze propozycje dla dzieci i młodzieży

  Filmy przygodowe. Najciekawsze propozycje dla dzieci i młodzieży

  Filmy przygodowe zawsze wzbudzają wiele emocji, rozpalają wyobraźnię i zachęcają do odkrywania wspaniałego świata. Młodzi odbiorcy mogą wybierać z rozmaitych produkcji, by spędzić czas na interesującym filmie, który często może też czegoś nauczyć.

  MZ
 • Filmy młodzieżowe. Najciekawsze propozycje

  Filmy młodzieżowe. Najciekawsze propozycje

  Filmy młodzieżowe mają za zadanie nie tylko bawić, ale również poruszać problemy z jakimi musi mierzyć się każdy dorastający człowiek. Obecnie wśród nich znajduje się wiele propozycji z różnych gatunków, doskonale trafiających w gusta nastolatków.

  MZ
 • Filmy animowane dla dzieci. Które warto im pokazać? Jakie animacje warto obejrzeć z dziećmi?
 • Poznań atrakcje dla dzieci: co robić zimą

  Poznań atrakcje dla dzieci: co robić zimą

  Poznań atrakcje dla dzieci: jakie punkty na mapie miasta warto uwzględnić, by rodzinna wycieczka była udana i ciekawa dla wszystkich uczestników? Okazuje się, że turystycznych możliwości jest masa. Można pójść na Stary Rynek, na spotkanie z koziołkami, wypiekać Rogale Świętomarcińskie lub oddać się interaktywnym rozrywkom.

  mb
 • Toruń atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Toruń atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Toruń atrakcje dla dzieci: co wpisać na listę, by rodzinna wycieczka była udana? Okazuje się, że choć możliwości jest masa, wystarczy odwiedzić tylko kilka z nich i poczuć klimat miasta, by pokochać Toruń bez pamięci.

  mb
 • Gry planszowe dla dzieci. W co najchętniej gramy?

  Gry planszowe dla dzieci. W co najchętniej gramy?

  Gry planszowe dla dzieci to doskonała rozrywka nie tylko dla najmłodszych. Sięgamy po nie w długie, zimowe wieczory, ale towarzyszą nam przez cały rok. Które gry planszowe są ostatnio "na topie"?

  nn-k
 • Wrocław atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Wrocław atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Wrocław atrakcje dla dzieci - co powinno się znaleźć w zestawieniu? Okazuje się, że obiektów do odwiedzenia jest cała masa, dzięki czemu pobyt w mieście może być bardzo udany. O nudzie nie ma mowy. Wrocław atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  mb
 • Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Szklarska Poręba atrakcje dla dzieci: co robić zimą? Naturalnie jeździć na nartach i sankach, jeśli tylko aura jest sprzyjająca. Jeśli nie ma śniegu, warto odwiedzić hutę szkła, a także spacerować po mieście i okolicznych lasach. Szklarska Poręba atrakcje: co wpisać w plan rodzinnej wycieczki?

  mb
 • Szczecin atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Szczecin atrakcje dla dzieci zimą: co robić?

  Szczecin atrakcje - jakie miejsca warto odwiedzić, by rodzinna wycieczka zimą była nietuzinkowa? Jak spędzić czas, by zadowoleni byli nie tylko rodzice, ale i dzieci? Mamy kilka pomysłów. Szczecin atrakcje: co wpisać na listę?

  mb
 • Sopot atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Sopot atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Sopot atrakcje zimowe dla dzieci - co powinno się znaleźć na liście? Z pewnością spacer po "Monciaku" połączony z jeżdżeniem na łyżwach na lodowisku czy wizytę w Aquaparku Sopot. Ale nie tylko. Sopot atrakcje dla dzieci zimą: co warto zobaczyć?

  mb
 • Sandomierz atrakcje zimą dla dzieci: co robić?

  Sandomierz atrakcje zimą dla dzieci: co robić?

  Sandomierz atrakcje zimowe dla dzieci - jak przedstawia się ich lista? Okazuje się, że imponująco, dzięki czemu w mieście można miło spędzić czas. O nudzie i monotonii nie ma mowy. Sandomierz atrakcje zimą dla dzieci: na co można liczyć?

  mb
 • Rabka Zdrój - atrakcje dla dzieci zimą i latem

  Rabka Zdrój - atrakcje dla dzieci zimą i latem

  Rabka Zdrój atrakcje dla dzieci - co powinno znaleźć się w zestawieniu? Okazuje się, że lista jest całkiem spora. Nie bez powodu miasto nosi zaszczytny tytuł "Miasta Dzieci Świata". Rabka Zdrój atrakcje dla dzieci: co robić zimą i latem?

  mb
 • Polanica Zdrój atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Polanica Zdrój atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Polanica Zdrój atrakcje zimowe dla dzieci - co powinno znaleźć się na takiej liście? Obowiązkowo Park Zdrojowy, trasa spacerowa "Dzieciak", Zieleniec i huta szkła. Ale to nie wszystko. Co robić z dzieckiem w Polanicy-Zdrój? Poznaj największe atrakcje.

  mb
 • Muszyna atrakcje dla dzieci zimą i latem. Co robić?

  Muszyna atrakcje dla dzieci zimą i latem. Co robić?

  Muszyna atrakcje dla dzieci - co robić tu zimą i latem? Zimą jeździć na nartach i spacerować, latem wybierać się na długie piesze wycieczki. W międzyczasie warto korzystać z walorów uzdrowiskowych miejscowości bądź wstąpić do muzeum. Możliwości jest wiele. Muszyna atrakcje dla dzieci: co warto wpisać w plan rodzinnej wycieczki?

  mb
 • Lublin atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Lublin atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Lublin atrakcje dla dzieci zimą - co warto wpisać na tę listę? Okazuje się, że jest ich wiele. Dzięki temu o nudzie podczas rodzinnej wycieczki nie ma mowy. Lublin atrakcje dla dzieci: jakie miejsca warto poznać?

  mb
 • Kraków atrakcje: co robić z dzieckiem zimą?

  Kraków atrakcje: co robić z dzieckiem zimą?

  Kraków atrakcje - co trzeba o nich wiedzieć, by ciekawie spędzić czas z dzieckiem zimą? Nikogo chyba nie trzeba zapewniać, że możliwości jest bardzo wiele, wystarczy je tylko odkryć. Kraków atrakcje: co wpisać na swoją listę? Co robić z dzieckiem?

  mb
 • Karpacz - atrakcje dla dzieci zimą

  Karpacz - atrakcje dla dzieci zimą

  Karpacz atrakcje dla dzieci zimą - co warto zobaczyć i czego doświadczyć, by rodzinny pobyt w górach był atrakcyjny? Bez wątpienia należy postawić na sporty zimowe: narty, snowboard, sanki czy łyżwy. Warto jednak odwiedzić kilka miejsc typowych dla regionu. Karpacz atrakcje zimą: co odkryć z dziećmi?

  mb
 • Gdynia atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdynia atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdynia atrakcje dla dzieci - co powinno znaleźć się na liście? Z pewnością Gdyńskie Akwarium czy Centrum Nauki EXPERYMENT. Ale to nie wszystko. Gdynia atrakcje: co robić z dzieckiem zimą, gdy kąpiel w morzu i zabawy na plaży nie są możliwe? Jakie obiekty odwiedzić? Zobacz nasze propozycje.

  mb
 • Gdańsk atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdańsk atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Gdańsk atrakcje dla dzieci - co warto wpisać na tę listę? Okazuje się, że to popularne wśród turystów miasto ma wiele do zaoferowania. Ponieważ na rodziny z dziećmi czeka tu nie morze, a ocean atrakcji, pomiędzy spacery po plaży można wpleść wiele innych aktywności. Gdańsk atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  mb
 • Bukowina Tatrzańska atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bukowina Tatrzańska atrakcje dla dzieci: co robić zimą?

  Bukowina Tatrzańska atrakcje dla dzieci - o czym warto pamiętać, spędzając urlop w tej uroczej wsi na Podhalu? Obiektów i aktywności, które umilą pobyt całej rodzinie, jest co najmniej kilka. Narty, kuligi i inne śnieżne szaleństwa warto urozmaicić wypoczynkiem w termach. Bukowina Tatrzańska atrakcje: co robić z dziećmi zimą?

  mb
 • Białka Tatrzańska atrakcje zimą: co robić z dzieckiem?

  Białka Tatrzańska atrakcje zimą: co robić z dzieckiem?

  Białka Tatrzańska atrakcje zimą: co robić z dzieckiem? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców, zwłaszcza tych, którzy planują ferie zimowe bądź urlop w górach. Okazuje się, że w miejscowości zdecydowanie jest co robić. O nudzie nie ma mowy. Tatrzańska atrakcje zimowe: co wpisać na tę listę?

  mb
 • Ferie 2020 Białystok: półkolonie, warsztaty i inne atrakcje

  Ferie 2020 Białystok: półkolonie, warsztaty i inne atrakcje

  Ferie 2020 Białystok - jak spędzić zimę w mieście? Ciekawie i aktywnie, zwłaszcza że w tym roku na wypoczywających uczniów będzie czekało wiele interesujących i atrakcyjnych propozycji. Nie ma mowy o nudzie. Ferie 2020 Białystok: co robić?

  mb
 • Ferie 2020 Gdańsk: półkolonie, warsztaty, atrakcje

  Ferie 2020 Gdańsk: półkolonie, warsztaty, atrakcje

  Ferie 2020 Gdańsk - jak spędzić zimę w mieście? Na wypoczywających uczniów czeka nie morze, a ocean atrakcji. Uwadze najmłodszych polecają się półkolonie. Starszaki docenią warsztaty, zajęcia i pokazy. Rodziców ucieszą nie tylko ciekawe i wartościowe inicjatywy, ale i atrakcje cenowe. Ferie 2020 Gdańsk - co robić?

  mb
Copyright © Agora SA