Uwielbia nietypowe imiona i zdradziła, jak chce nazwać syna. W komentarzach burza: Jak psa

Mama uwielbia nietypowe imiona z wyjątkowym znaczeniem. Mierzyła się z krytyką po tym, jak nazwała synka, ale teraz jest w drugiej ciąży i nie zamierza odpuścić. Inspiracja? Metal i gad.

Profil na TikToku Jasmine Chiswell obserwuje ponad 16,5 milionów osób. TikTokerka prezentuje na filmikach różne stylizacje, ale czasem porusza także kwestię swojego życia prywatnego. Tematem, który wzbudził kontrowersje było imię, które nadała synowi. Chłopczyk nazywa się Midnight, co po angielsku oznacza "Północ". Jak podaje portal "The Sun" po tej decyzji rodzice musieli mierzyć się z krytyką i negatywnymi komentarzami za strony internautów.

Pomysł na imię dla dziecka poróżnił internautów

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Aleksandra Żuraw straciła ciążę, ale marzy o kolejnym dziecku. "Po takiej stracie wyczekiwanie ciąży jest zupełnie inne"

Jasmine i jej partner, nie ukrywają, że są fanami nietypowych imion, które mają konkretne znaczenia. Teraz para spodziewa się kolejnej pociechy. Na nagraniu wyznali, jak zamierzają ją nazwać. Postawili na dwie propozycje imiona. Na nagraniu widać TikTokerkę w białej sukience, która tańcząc zapowiedziała, że jeśli urodzi im się chłopiec nazwą go Viper, co oznacza żmiję, albo Copper, czyli miedź. W przypadku dziewczynki zdecydują na nieco bardziej popularne imiona. Wybiorą albo na Rose, czyli Różę, albo imię Scarlett oznaczające szkarłat.

W komentarzach burza

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od internautów. Niektórym podobał się fakt, że wybrane przez parę imiona mają znaczenia. Inni skrytykowali jednak ich pomysły, twierdząc, że dzieci mogą zmagać się później z docinkami ze strony rówieśników. Największe kontrowersje wzbudziły konkretnie imiona dla chłopca. "Copper brzmi jak imię dla psa", "Czuję się trochę zagubiona", "Czy Viper nie oznacza przypadkiem żmii?", "A moim zdaniem Scarlett Rose brzmiałyby ładnie jako dwa imiona", "Co to są w ogóle za imiona?", "Moja siostra nazywa się Scarlett Rose" - pisali.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.