Wytatuowała sobie imię synka na ręce. Po fakcie odkryła, że wkradł się błąd

Tatuaże to coraz popularniejszy sposób ozdabiania ciała. Zgodnie z szacunkami opublikowanymi na łamach Bloomberga, aż jedna czwarta wszystkich dorosłych osób z USA posiada trwały rysunek na skórze. Wśród pomysłów na tatuaże, bardzo często pojawiają się imiona bliskich osób. Na podobny krok zdecydowała się pewna mama ze Stanów Zjednoczonych.

Imiona, daty urodzenia, portrety - osoby decydujące się na tatuaże bardzo często chcą w ten sposób upamiętnić lub uhonorować bliskich. Aaryn, mama z USA zdecydowała się właśnie na taką formę ozdobienia ciała. Niestety, była bardzo zdziwiona, gdy zdjęła opatrunek i zdała sobie sprawę, że tatuator popełnił olbrzymi błąd. 

Sprawdzała sprawdzian ucznia. Nagle jej wzrok przykuła wiadomość na marginesieSprawdzała dyktando uczennicy. Nagle jej wzrok przykuła wiadomość pod tekstem

"Nie wiem, jak mogłam tego nie zauważyć"

"Jaki może być najgorszy scenariusz, kiedy postanawiasz wytatuować sobie czyjeś imię? To wcale nie rozstanie" - mówi w opublikowanym na TikToku nagraniu Aaryn.

Zdaniem kobiety, najgorszą możliwą opcją jest literówka w imieniu. Tak właśnie wydarzyło się w jej przypadku. "Wyobraźcie sobie, że idziecie do studia, żeby wytatuować sobie imię własnego dziecka. Nie widzicie, że coś jest nie tak, kiedy widzicie projekt, kiedy tatuator odbija na waszym ciele kalkę, ani nawet wtedy, kiedy tatuaż jest już robiony!" - mówi na nagraniu.

Okazało się, że Aaryn zauważyła literówkę dopiero po powrocie do domu, kiedy zdjęła opatrunek. Imię syna widnieje na jej wewnętrznej stronie ramienia jako Micheal zamiast Michael.

"Łatwa naprawa. Zmień imię syna"

Nagranie kobiety natychmiast zyskało olbrzymią popularność. Wyświetliło je ponad 250 tysięcy ludzi z całego świata. Pod filmem pojawiło się też wiele komentarzy z radami, jak rozwiązać problem. 

"Prosta naprawa. Po prostu zmień imię syna" - napisał jeden z internautów. Kolejna komentująca przyznała, że podobna historia przytrafiła się jej ojcu. "Mój tata poprosił mojego syna, aby przeliterował swoje imię, aby mógł dobrze je wytatuować. Dziecko przeliterowało, tatuaż powstał. A później okazało się, że mój syn popełnił błąd" - napisała. 

"Wyobraź sobie, że moja kuzynka pomyliła datę urodzin syna i ma tatuaż z błędem" - dodała inna internautka.

Tata podpowiada co zrobić, żeby dziecko dobrze wyszło na zdjęciu.Tata pokazuje trik, jak zrobić dobre zdjęcie dziecku. Wystarczy jedno hasło

Więcej o: