Nadała córce zwierzęce imię. W komentarzach burza. "W szkole będą ją gnębić"

Nadała córce nietypowe imię, za co spotkała się z hejtem. W odpowiedzi nagrała film, by pokazać, że nie przejmuje się ich opiniami. "Niektórzy ludzie są po prostu z natury wredni dla innych" - piszą rodzice.

Wybór imienia dla dziecka to dla rodziców trudna decyzja. Zwykle zastanawiają się nad nim na długo przed narodzinami pociechy, a pod uwagę biorą różne kwestie. Przykładowo, tradycjonaliści, często nadają dzieciom popularne w danym rejonie imiona. Zdarza się również, że mamy i ojcowie chcą nazwać potomka na cześć konkretnej osoby np. ulubionego artysty albo członka rodziny. Czasem rodzice starają się również wyróżnić malca imieniem na tle innych dzieci. Bardzo nietypowe imiona potrafią jednak wzbudzić wiele kontrowersji, o czym przekonała się na własnej skórze znana TikTokerka.

Nadała córce zwierzęce imię

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Clarke prowadzi profil na TikToku @ccclarke, na którym dzieli się z internautami różnymi aspektami dotyczącymi swojego życia codziennego. Chętnie porusza także tematykę związaną z macierzyństwem. W jednym filmiku zdradziła, że nazwała córeczkę BirdyBlue, co można tłumaczyć, jako niebiesko-ptasia. Nie wszystkim spodobał się jednak taki pomysł, a młoda mama spotkała się z hejtem. 

W odpowiedzi nagrała filmik, na którym pozuje z córką na łóżku, wymawiając w rytm piosenki słowa "nie jestem taka, jak wy".

Haha BirdyBlue! W szkole będą ją gnębić, ale ok

- zacytowała słowa internauty.

Nagranie obejrzano ponad 77 tys. razy i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Wielu rodziców próbowało pocieszyć TikTokerkę i przyznało, że podobają im się nietypowe imiona.

Nie. Ona zdobędzie masę przyjaciół, ponieważ jej imię będzie najbardziej cool ze wszystkich znajomych.
Niektórzy ludzie są po prostu z natury wredni dla innych.
To samo mówili o imieniu mojej córki, którą nazwałam Wolfie-Blue. Uważam, że unikalne imiona są piękne.
Ignoruj hejterów. Birdyblue to wyjątkowe imię.
Będzie w szkole popularna.
To najbardziej urocze imię, jakie słyszałam od dłuższego czasu.
Będą zazdrośni, że jej imię nie jest tak unikalne, jak jej

- pisali.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.