Gigi Hadid po czterech miesiącach zdradziła imię dziecka. Jest krótkie i oryginalne

Gigi Hadid i Zayn Malik doczekali się dziecka we wrześniu 2020. Chociaż od narodzin dziewczynki minęło kilka miesięcy, rodzice dopiero teraz postanowili zdradzić imię dziewczynki.

Córeczka Gigi Hadid i Zayna Malika urodziła się 19 września 2020 roku. Para przez lata związku budziła wielkie zainteresowanie mediów, które bardzo ingerowały w ich życie prywatne. Między innymi dlatego muzyk i modelka postanowili wyprowadzić się z Nowego Jorku i odpocząć od gwarnego, miejskiego życia. Chociaż informacją o narodzinach dziecka podzielili się ze swoimi fanami, w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd nie zdradzali szczegółów porodu i nie ujawnili imienia dziecka. Przynajmniej do czasu.

Gigi Hadid po czterech miesiącach zdradziła imię dziecka

Od narodzin córki dumni rodzice pokazali w mediach społecznościowych jedynie kilka zdjęć dziewczynki, pilnując przy tym, aby nie było widać jej twarzy. Na zagranicznych portalach wierni fani Gigi Hadid i Zayna Malika spekulowali na temat imienia dziecka. Fani wymyślili teorię, zgodnie z którą zdradziła je Taylor Swift, słynąca z utworów z ukrytym znaczeniem. Podejrzewali, że piosenkarka wymieniła  je w jednym ze swoich utworów w albumie "Evermore". Chodzi konkretnie o piosenkę "Dorothea". Niektórzy podejrzewali, że gwiazda śpiewa o swojej przyjaciółce Selenie Gomez, która podobnie jak Taylor uwielbia film "Czarnoksiężnik z krainy Oz", którego główną bohaterką jest Dorotka. Inni sądzili, że Dorothea to imię córki Gigi Hadid.

Gigi Hadid urodziła córkęGigi Hadid urodziła. Pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła płeć

Z czasem okazało się jednak, że spekulacje fanów nie były zgodne z prawdą i po czterech miesiącach modelka w subtelny sposób zdradziła prawdziwe imię córki. Czujni obserwatorzy konta Gigi Hadid na Instagramie zauważyli, że modelka zaktualizowała bio, do opisu profilu dodając informację, że jest mamą Khai. Tym samym ujawniła, jakie imię fraz z Zaynem nadali dziewczynce. Khai jest imieniem egipskim, oznaczającą "członka królewskiej rodziny", "osobę wybraną" lub "szlachtę".

Imiona dla dzieci zainspirowane serialem 'Brigertonowie'Imiona dla dzieci z serialu "Bridgertonowie". Lista imion inspirowanych nowym hitem platformy Netflix

Zobacz wideo Co ze szczepieniami dzieci? Czy chore będą miały pierwszeństwo? Odpowiada dr Grażyna Cholewińska-Szymańska
Więcej o: