Milla Jovovich ma tęczowe dziecko. "Powiedziano mi, że podczas zabiegu muszę być przytomna"

Milla Jovovich poszła w ślady Meghan Markle. Tak jak żona księcia Harry'ego postanowiła głośno mówić o swoich przeżyciach. Aktorka znana z takich filmów jak Resident Evil czy Piąty element zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać jak karmi córkę piersią. - Jestem bardzo wdzięczna za te spokojne chwile z moim tęczowym dzieckiem - napisała. Co oznacza sformułowanie tęczowe dziecko?

Tęczowe dziecko. Milla Jovovich urodziła w 2020 roku

Milla Jovovich po raz trzeci została mamą. Dziewczynka przyszła na świat na początku 2020 roku. Okazuje się jednak, że macierzyństwu towarzyszyło bardzo trudne doświadczenie. Aktorka podzieliła się ze swoimi fanami osobistym wyznaniem.

Jestem bardzo wdzięczna za te spokojne chwile z moim tęczowym dzieckiem. Pielęgnowanie córki to moja ulubiona pora dnia. To słodkie, kiedy patrzy na mnie swoimi oczami. Ma małe dłonie, niesamowity zapach i puszyste włosy. Bardzo cenię ten okres naszego życia. To krótki moment w moim życiu, ale taki, który przyniesie najsłodsze wspomnienia.

Tęczowe dziecko. Co to oznacza?

Fanów aktorki bardzo zaciekawił zwrot „tęczowe dziecko". Co on oznacza? Mianem tęczowych dzieci określa się te, które zostały urodzone przez matki, które wcześniej poroniły lub miałby bardzo trudną ciążę. Tak też było w przypadku Milli Jovovich.

Aktorka musiała poddać się aborcji. W czwartym miesiącu ciąży rozpoczęła się u niej akcja porodowa.

Powiedziano mi, że podczas całego zabiegu muszę być przytomna. To było jedno z najstraszniejszych doświadczeń w moim życiu. Wciąż mam przez to koszmary. Byłam samotna i bezbronna

- mówiła w jednym z wywiadów aktorka.

Nazwa tęczowe dziecko odwołuje się do tęczy, która ma dać nadzieję. Tak jak po każdej burzy wychodzi słońce, tak po trudnych doświadczeniach nadchodzą lepsze dni.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE: Tęczowe dziecko to dla wielu zagadkowe pojęcie. Urodziła je Meghan Markle

Więcej o: