Położono dziewczynkę obok prababci. Jej reakcja wzrusza do łez. "Coś pięknego"

Wyjątkowe nagranie z udziałem prawnuczki i prababci poruszyło internautów. Malutka dziewczynka była spokojna i zrelaksowana. "Zazwyczaj jestem twardy, ale ten filmik pociągnął mnie za serducho" - komentuje internauta.

TikTok to mobilna aplikacja internetowa, której główna funkcja polega na możliwości wysyłania bardzo krótkich materiałów wideo, w założeniu treścią zbliżonych do teledysków muzycznych. Wielu osobom kojarzy się z układami tanecznymi publikowanymi przez młodzież, ale znajduje się na niej wiele treści o bardzo zróżnicowanej tematyce. 

Położono dziewczynkę obok prababci

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Aleksandra Domańska po ciąży nie mieści się w spodnie. Pokazała zdjęcie. Zborowska ją pocieszaDomańska po ciąży nie mieści się w spodnie. Pokazała zdjęcie. Zborowska ją pociesza

Zobacz wideo Włamał się do 28 lokali usługowych na terenie Wrocławia, kradł pieniądze i jedzenie

Na TikToku możemy znaleźć wszelkie poradniki, zaczynając od kulinarnych, przez ogrodnicze, na modowych i dekoratorskich kończąc. Nie brakuje tam także zabawnych skeczy, filmików parentingowych oraz tych, z udziałem zwierząt. Niektórzy na publikowanych na TikToku filmikach utrwalają również ważne chwile, które mają dla nich wyjątkowe znaczenie.

Jedna z mam o nicku hsparks90 dokumentuje na swoim kanale różne doświadczenia związane z opieką nad niemowlakiem. Widać, że macierzyństwo sprawia jej wiele radości. Wśród zamieszczonych filmików są te z okresu ciąży, przedstawiające śpiącą lub bawiącą się córkę. Jedno z nagrań szczególnie chwyciło internautów za serce, czego dowodzi ogromna liczba wyświetleń w postaci prawie 700 tys.

Na nagraniu widać dziecko leżące na łóżku w ramionach prababci, która czule je obejmuje i delikatnie gładzi. Dziewczynka nie płacze. Wprost przeciwnie, jest grzeczna, daje się przytulać i wygląda na zrelaksowaną. 

Zazwyczaj jestem twardy, ale ten filmik pociągnął mnie za serducho
Wzruszający widok
Coś pięknego. Chwyta za serce i człowiek od razu inaczej patrzy na świat
Bardzo poruszające. Przypomniała mi się moja babcia
Przepiękna, niezapomniana chwila. Łezka się w oku kręci. Kochajmy bliskich
Płaczę jak bóbr
Jako słodki widok, oby jak najdłużej były takie chwile
Jezu, ale ta dzidzia spokojna przy prababci
Piękne. Aż ciepło w sercu czuję
Jejku, nie da się nie płakać. Piękne, wzruszające i smutne. Tak cholernie smutne

- komentowali szczerze poruszeni internauci.

Czwarta fala uderzy w dzieci?Czwarta fala uderzy w dzieci. Wirusolog: Poruszamy się drogą pełzającej pandemii

Więcej o: