Mama karmiła dziecko i nagle kichnęła. Reakcja malca bawi do łez. "Nie ma lepszego dźwięku"

Filmik z udziałem niemowlaka stał się hitem TikToka. Gdy mama kichnęła podczas karmienia, maluch wybuchł głośnym śmiechem. "To mój ulubiony filmik z 2021 roku" - twierdzi jeden z internautów.

TikTok jest aplikacją mobliną dzięki której można publikować, oglądać i udostępniać krótkie filmiki. Z założenia miały to być nagrania formatem przypominające teledyski. Początkowo faktycznie tak się działo, bo TikTok cieszy się dużą popularnością wśród nastolatków prezentujących tam układy taneczne, ale z czasem przybyło materiałów o innej tematyce.

Mama karmiła dziecko i nagle kichnęła

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Aktualnie na TikToku można znaleźć masę różnych nagrań. Od poradników kulinarnych, przez ćwiczenia, modowe i makijażowe triki, filmiki ze zwierzętami oraz treści parentignowe. Wielu użytkowników chętnie publikuje również krótkie scenki rodzajowe z życia wzięte. Właśnie takie materiały są publikowane na profilu Funnylivevids.

Zobacz wideo Włamał się do 28 lokali usługowych na terenie Wrocławia, kradł pieniądze i jedzenie

Jedno z nagrań przedstawia scenę, którą zna większość rodziców. Mama siedzi w salonie w wygodnym dresie, a u jej stóp ułożyły się psy. Kobieta pochyliła się nad swoją pociechą, by ją nakarmić i nagle kichnęła. Ku jej zaskoczeniu, malucha niezwykle rozbawiła taka reakcja, bo wybuchł zaskakująco głośnym, szczerym śmiechem. Za każdym razem, gdy mama kichała, dziecko śmiało się coraz bardziej.

Urocze zachowanie malucha rozbawiło tysiące internautów. Nagranie obejrzało ponad trzy miliony osób, a pojawiła się pod nim masa komentarzy. Zgodnie przyznali, że malec jest naprawdę słodki, a jego śmiech i  doprowadził ich do łez.

Dzieci potrafią sprawić, że świat staje się lepszym miejscem. Ten uroczy śmiech sprawia, że sam śmieje się teraz równie mocno, jak to dziecko
Zdążyłem zapomnieć, że dzieci potrafią być takie zabawne
Ja też się tak śmiałam w dzieciństwie
Nie ma lepszego dźwięku od głośnego, dziecięcego śmiechu
W ten sposób próbuje powiedzieć 'na zdrowie', gdy jego mama kicha
To mój ulubiony filmik z 2021 roku
Jakie to urocze! Najlepszy filmik, jaki tu zobaczyłem
Czy ktoś jeszcze na okrągło to ogląda?

- pisali internauci.

Więcej o: