Modlitwa o szczęśliwy poród. Najważniejsze, aby płynęła prosto z serca

Kobiety w ciąży są narażone na wielki stres. Martwią się o zdrowie dziecka, niepokoją je każde odstępstwa od normy. U większości stres narasta w miarę zbliżającego się porodu. Zebraliśmy najpopularniejsze modlitwy o szczęśliwy poród, które pomogą uspokoić się i, oczywiście w przypadku wierzących mam, zaniosą ich prośby do Boga.

Modlitwa o szczęśliwy poród – najważniejsze, aby była prosto z serca

Nie musisz wierzyć w Boga, aby wnosić modlitwy o szczęśliwy poród. Nic dziwnego, że w stresujących chwilach, potrzebujesz wsparcia siły wyższej. Nie wstydź się tego i wznoś modlitwy o szczęśliwy poród w takiej formie, którą podpowiada ci serce.

Najważniejsze, aby modlitwa o szczęśliwy poród była szczera i prosto z serca. Nie musisz silić się na mądre słowa. To nie jest najważniejsze. Możesz układać modlitwę o szczęśliwy poród samodzielnie, możesz skorzystać z gotowych już słów.

Modlitwa o szczęśliwy poród – przykłady najpopularniejszych

Poniżej znajdziecie trzy najpopularniejsze modlitwy o szczęśliwy poród.

Modlitwa do św. Ignacego z Loyoli o zdrowie matki, dziecka i o szczęśliwy poród

Św. Ojcze Ignacy z Loyoli,Ciebie Bóg wybrał,abyś był patronem rodzących matek.Ja brzemienna ufnie proszęza twoim wstawiennictwem dobrego Bogao szczęśliwe rozwiązanie.Niech ukochane dziecię,które wydam na ten Boży świat,będzie radością dla mojej rodziny.Boże, daj mi potrzebne łaski i siływ czasie mego porodu,abym po nim szczęśliwai w dobrym zdrowiu mogła wielbić Bogawraz z mężem i dzieckiem,a Tobie, św. Ojcze Ignacy z Loyoli,dziękować za łaskę wstawiennictwai udany poród.
Zobacz wideo Ks. Adam Ołdak: Życia się nie wybiera, życie się przeżywa

Modlitwa do Ignacego Loyoli o wyproszenie łaski szczęśliwego porodu

O czcigodny święty Ojcze Ignacy, którego Bóg prócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.
Pokornie Cię proszę, nie odmów i mnie swego przemożnego wstawiennictwa w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich. Miej ukochane moje dziecko w swej opiece, aby przez cudowne odrodzenie w wodach Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.
- Święty Ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga.- Aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące na świat dziecko.

Modlitwa o szczęśliwy poród za wstawiennictwem św. Gerarda

Święty Gerardzie, którego życie wypełnione było służbą Bogu i bliźnim! Ty, który tylu matkom wyprosiłeś łaskę szczęśliwego porodu i nieraz ratowałeś je i ich dzieci od niebezpieczeństw, proszę Cię i ja, abyś raczył wstawiać się za mną i wyprosił mi łaskę szczęśliwego porodu, abym mężnie zniosła ból rodzenia i wydała na świat zdrowe i szczęśliwe dziecko. Wyproś też łaski dla tych, którzy będą mi służyć pomocą w tych ważnych chwilach, aby okazali mi życzliwość i zrozumienie i pomogli mi i mojemu dziecku bezpiecznie przejść przez cały poród. Abyśmy wszyscy mogli cieszyć się cudem nowego życia i w tym cudzie uwielbiać Boga Stwórcę, Pana Życia. Amen.
Więcej o: