Urocze zdjęcia noworodka ze spiralą w rączce obiegły cały świat

W Haiphong w północnym Wietnamie urodził się noworodek. Zdjęcia dziecka są urocze. Chłopiec trzyma w rączce spiralę domaciczną.

Dziecko trzymające spiralę domaciczną

W Haiphong w północnym Wietnamie urodził się noworodek, którego zdjęcia ze spiralą domaciczną w dłoni, wzbudziły zainteresowanie społeczeństwa. Lucy Hellein - mama dziecka dwa lata przed urodzeniem malucha zdecydowała się na założenie wkładki domacicznej. Po urodzeniu się dziecka położna postanowiła zrobić mu zdjęcie, ponieważ uznała to za urocze, jak maluch słodko ściska spiralę. Opublikowała je również na swoich social mediach.

Po narodzinach pomyślałam, że trzymanie przez chłopca tego przedmiotu jest interesujące. Nie spodziewałam się jednak, że te zdjęcia zdobędą taki rozgłos

- powiedziała lokalnym mediom położna Tran Viet Phuong.

Spirala domaciczna, która nie zadziałała

Zdjęcie malucha na Facebooku opublikowała również Lucy, ujawniła, że ma założoną spiralę od sierpnia zeszłego roku, ale w grudniu odkryła, że jest w ciąży! Dexter tak naprawdę nie urodził się, trzymając spiralę (która została pokazana na zdjęciu), lekarze znaleźli urządzenie za łożyskiem Lucy podczas porodu. Mama dziecka w rozmowie z mediami powiedziała, że spirala mogła się przemieścić, co spowodowało, że nie zadziałała prawidłowo.

W ostatnich latach w mediach możemy przeczytać wiele artykułów na temat kobiet, które zaszły w ciąże stosując spirale domaciczne. Spirale teoretycznie stanowią jedną z najskuteczniejszych metod antykoncepcji.

Zobacz wideo Poród. Gdy dziecko jest już na świecie
Więcej o:
Copyright © Agora SA