Sennik: poród dziecka, poród dziewczynki, poród chłopca. Co oznaczają sny o porodzie?

Sny o porodzie zdarzają się bardzo często. Mylnym założeniem jest, że towarzyszą tylko kobietom w ciąży! Owszem, w błogosławionym stanie mogą wystąpić częściej. Jednak sny o porodzie pojawią się także u mężczyzn czy osób, które już posiadają dzieci. Co oznaczają sny o porodzie? Sprawdziliśmy w senniku najczęstsze sny o porodzie.

Sennik – ciąża, poród. Co oznaczają sny o porodzie?

Sny o porodzie w senniku zajmują szczególne miejsce. Osoby, które zajmują się interpretowaniem snów tłumaczą je ogólnie jako zapowiedź radosnego wydarzenia. Może być to związane z początkiem nowego życia, ale nie tylko. Niekiedy oznacza olbrzymi ból, nakłada pracy, który doprowadzi nas do osiągnięcia wymarzonego celu. Sennik o porodzie mówi jasno – czeka nas doniosłe wydarzenie.

Zwykle sny o ciąży i sny o porodzie zapowiadają więc po prostu zmiany. Mogą być zwiastunem narodzin czegoś nowego i wcale nie musi być to dziecko! Równie dobrze może narodzić się nowy pomysł czy idea.

A co oznaczają najpopularniejsze sny? Wybraliśmy te, które zdarzają się najczęściej i sprawdziliśmy ich znaczenie w senniku.

Sennik: poród dziewczynki

Poród dziewczynki w senniku oznacza miłe wspomnienia. Bardzo rzadko świadczy o czymś negatywnym. Ale musimy być przygotowani także na to, że czekają nas nieprzyjemne chwile w życiu prywatnym lub zawodowym.

Sennik: poród chłopca

Sennik poród chłopca interpretuje jako konieczność brania na siebie odpowiedzialności. Może także oznaczać sukces w interesach lub być sygnałem, aby podjąć decyzję w sprawie poważnych inwestycji finansowych.

Sennik: poród bliźniąt

O porodzie bliźniąt sennik mówi tak: ciebie i twoją rodzinę czeka podwójna radość. A jeśli w ostatnich miesiącach mieliście problemy ze zdrowiem, możecie spodziewać się powrotu sił.

Sennik: poród koleżanki lub poród siostry

Sennik poród koleżanki i poród siostry stawia niemal na równi. W obu przypadkach należy traktować taki sen jako dobry znak. Szczególnie gdy przymierzamy się do podjęcia nowego wyzwania lub przedsięwzięcia. Dotyczy to zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Zmieniasz pracę? Zastanawiasz się nad zaufaniem nowemu partnerowi? Sen o porodzie koleżanki lub sen o porodzie siostry oznacza, że powinniśmy podjąć ryzyko.

Sennik: poród psa

Niekiedy śni nam się także poród psa. W takim wypadku sennik interpretuje to następująco: znajdziemy się w trudnej sytuacji. Możemy być też zmęczeni lub znudzeni – na przykład pracą.

Sennika: poród kota

Sprawdziliśmy też, co oznacza w senniku poród kota. Sennik tłumaczy taki sen jako zapowiedź wielkiego szczęścia i powodzenia. Właśnie sen o porodzie kota może wiązać się z prawdziwą ciążą, ale niekoniecznie naszą. Może dotyczyć kogoś bliskiego.  Niestety, gdy kot śni się kobiecie w ciąży, może zwiastować komplikacje.

Więcej o: