Otylia Jędrzejczak zdradziła imię swojego dziecka. Wybór piękny i stosunkowo rzadki

Imię dziecka Otyli Jędrzejczak było do tej pory tajemnicą, podobnie zresztą jak płeć. Pływaczka postanowiła jednak nie trzymać dłużej swoich fanów w niepewności.

Otylia Jędrzejczak na początku nie zdradziła imienia swojego drugiego dziecka. Nie wiadomo było nawet, czy na świat przyszedł chłopiec czy dziewczynka. Tydzień po porodzie pływaczka zdecydowała jednak ujawnić światu tajemnicę. W ciepłym wpisie o relacjach między rodzeństwem Otylia Jędrzejczak poinformowała, że jej córka Marcelina ma braciszka. 

Imię dziecka Otylii Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak zaledwie tydzień temu podzieliła się z fanami radosną nowiną, że jej rodzina się powiększyła. Teraz pływaczka rozwiała wątpliwości internautów i jednocześnie potwierdziła, że urodziła chłopca. Dała mu na imię Grzegorz. 

Przygotowaliśmy się do przyjścia Grzesia na świat. Marcelinka była ciekawa i dużo mówiła, więc moje obawy powoli znikały i gdy wróciłam do domu ze szpitala, byłam dumna z jej zachowania i jestem dumna każdego dnia

- pisała Otylia Jędrzejczak na Instagramie. 

Pływaczka zwierzyła się fanom, że obawiała się, jak jej starsza córka zareaguje na młodszego brata. Idąc za radą znajomych, przygotowała dla Marceliny prezent od nowo narodzonego Grzesia. To przełamało pierwsze lody. 

Sporo osób polecało, by młodsze rodzeństwo przyniosło prezent dla starszego i tak też się stało. Każdego dnia cudownie mnie zaskakuje tym, jak jest zaangażowana jak na 2,5-latkę. Nie wiem, jak było u was, ale obserwacja tej rosnącej miłości wywołuje radość!!

Jeśli Wy też macie swoje sposoby na oswojenie starszego dziecka z narodzinami rodzeństwa, koniecznie dajcie nam znać w komentarzu!

Imię dla chłopca

Imię Grzegorz, które dla swojego syna wybrała Otylia Jędrzejczak, jest imieniem pięknym i tradycyjnym. Pochodzi z greki i oznacza być czujnym. Co ciekawe, obecnie rodzice relatywnie rzadko nazywają tak swoich synów. Według strony Dane.gov.pl w pierwszej połowie 2019 roku urzędy zarejestrowały zaledwie 390 Grzegorzów. Wydaje się to niewielką liczbą w porównaniu np. z Jakubem. To imię rodzice wybrali 4050 razy. O tym, jakie imiona są w Polsce najpopularniejsze, przeczytacie tutaj.

A jak inni znani rodzice wybierali imiona dla swoich dzieci? Zobaczcie w naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: