Otylia Jędrzejczak urodziła. Pokazała zdjęcie ze szpitala. Zdradziła imię dziecka?

Otylia Jędrzejczak właśnie przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Pływaczka pokazała w sieci zdjęcie prosto ze szpitala.

Otylia Jędrzejczak, jak sama pisze, jest "szczęśliwa, ale niewypoczęta". Powód? Właśnie urodziła drugie dziecko. Pływaczka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie prosto ze szpitala. 

Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów. Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowną opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi, czyli dr Marcie i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama

- pisze pod zdjęciem z noworodkiem Otylia Jędrzejczak.

Otylia Jędrzejczak zdradziła imię dziecka?

Otylia Jędrzejczak już od wielu miesięcy dzieliła się z fanami relacjami z przygotowań na powitanie kolejnego członka rodziny. Jednak do tej pory nie zdradziła wiele o samym dziecku. Ani zdjęcia wyprawki, ani zabawek, ani pokoiku nie sugerują jednoznacznie imienia dziecka czy nawet płci. 

Z jednej strony niebieska bluzeczka noworodka jest według fanów sygnałem, że Otylia Jędrzejczak została mamą chłopca, z drugiej strony kocyk w jednorożce miałby znowuż sugerować dziewczynkę. Jak jest naprawdę? Otylia Jędrzejczak nie ma raczej obiekcji przed dzieleniem się z fanami swoim życiem prywatnym, więc na pewno niedługo doczekamy się odpowiedzi, kim jest nowy członek jej rodziny. 

Zobacz wideo

Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko

Otylia Jędrzejczak została mamą po raz drugi. Dwa lata temu powitała na świecie córkę Marcelinę, która jest owocem związku olimpijki z Pawłem Przybyłą, byłym koszykarzem i nauczycielem wychowania fizycznego.

Więcej o: