Zrobiła sobie kolczyk w pępku. Po ciąży tego pożałowała. "Koci odbyt"

Nim została mamą, zafundowała sobie kolczyk w pępku. Nie była zachwycona tym, jak jej ozdoba prezentowała się po ciąży. Skóra rozciągnęła się, ale mamy nie opuszcza poczucie humoru. Razem z internautami żartuje sobie z nowego brzucha.

Ciąża z oczywistych względów doświadcza ciało kobiety w bardzo ekstremalny sposób. Nawet narządy wewnętrzne przemieszczają się, nic więc dziwnego, że skóra na biodrach czy brzuchu rozciąga się i często nie wraca do poprzedniego kształtu czy rozmiaru. Taki stan rzeczy może być szczególnie problematyczny, jeśli kobieta przed ciążą zrobiła sobie tatuaże albo kolczyki. Boleśnie przekonała się o tym mama i fanka piercingu. 

Po więcej ciekawych wiadomości zajrzyj na Gazeta.pl >>>

Irish Twin mama to profil na TikToku, który ostatnio zyskuje na popularności. Mama publikuje treści dotyczące jej życia jako mamy. Wyróżnia ją na pewno wygląd. Kobieta jest ogromną fanką piercingu i tatuaży. Na twarzy wytatuowała sobie wzór, który wypatrzyła na głowie swojego dziecka (zobacz: Jej dziecko ma "dodatkowy wir włosów". Mama wytatuowała go sobie na twarzy). 

Mama ma też w swoim ciele kilka kolczyków. Jeden z nich zrobiła sobie jako nastolatka, gdy latach 90. kolczyki w pępku były prawdziwym hitem. Ku jednak jej rozczarowaniu ciąża zmieniła jej ciało, a co za tym idzie także kształt dziurki po kolczyku oraz samego pępka. 

Ponieważ tiktokera sama chętnie żartuje, także komentujący jej filmik pozwolili sobie na nieco humoru pod żartobliwym filmikiem:

Jak koci odbyt!
Więcej miejsca na większe ozdoby


Tiktokerka nie pozostawiła komentarzy bez odpowiedzi. Żarty spuentowała ciętą ripostą: "Dziewczyny, nie chcecie wiedzieć, co się stało z innymi moimi otworami". 

Zobacz wideo Przedwczesny poród - nie każdy wcześniak jest taki sam i nie nad wszystkim da się zapanować. Jak sobie poradzić?

Ciążowe kolczyki

Wiele komentarzy dotyczyło faktu, że być może influencerka źle pielęgnowała swoją dziurkę po kolczyku. Istnieją bowiem specjalne ciążowe kolczyki, które pozwalają na zmniejszenie napięcia na rozciągającej się skórze. Fala podobnych wiadomości byłą na tyle duże, że mama zabrała głos. Okazuje się, że ona swojego kolczyka z pępka pozbyła się aż dwa lata przed zajściem w ciążę. To jednak nie uchroniło jej przez deformacją pępka. 

Tego typu kolczyki mogą pomóc, ale nie gwarantują, że dziurka nie ulegnie deformacji. Dochodzą bowiem jeszcze inne czynniki np. genetyka, elastyczność skóry, stosowanie olejków i kremów, a przede wszystkim rozmiar brzucha. 

Tiktokerka zaznaczyła, że w jej wypadku największą rolę odegrał ostatni z czynników. Mama mierzy 162 cm wzrostu a urodziła dwoje sporych dzieci. Każde ważyło około czterech kilogramów. 

Dodatkowo zatrzymywałam dużo wody. Byłam naprawdę ogromna niczym dom. Nie każdą z was to spotka i nie u każdej dziurka po kolczyku będzie tak wyglądać, jak u mnie. 
Więcej o: