Pokazała brzuch podczas ciąży z trojaczkami. "Właśnie takiego widoku boję się u siebie"

Ciało kobiety w ciąży zmienia się. Nie dałoby się inaczej, w końcu musi stworzyć drugiego człowieka. Czasem jednak to samo ciało produkuje nie jedną nową istotę, a trzy! Tak było w przypadku pewnej mamy z TikToka.

Media społecznościowe pozwoliły na pokazywanie wielu rzeczy, które wcześniej widzieli tylko nieliczni. Dzięki nim można na przykład zobaczyć, jak niesamowitą pracę wykonuje ciało kobiety podczas ciąży, zwłaszcza jeśli jest to ciąża mnoga. 

Po więcej wiadomości zajrzyj na Gazeta.pl >>>

Michella Meier-Morsi na TikToku pokazuje wyjątkowe życie swojej licznej rodziny. Dunka najpierw urodziła bliźnięta, a niedługo później trojaczki. Mama jednak nie ogranicza się do publikowania nagrań z maluchami. Bez tabu pokazuje też swoje ciało, które zostało poddane gigantycznemu wyzwaniu - dwóm mnogim ciążom. Ostatnio na swoim profilu umieściła poruszające wideo, w którym uwieczniła, jak zmieniał się jej brzuch podczas ciąży z trojaczkami. 

Zwłaszcza tuż przed porodem widać, że skóra na brzuchu rozciągnęła się do granic wytrzymałości. Była zaczerwieniona i pokryta żyłkami. Dla większości obserwujących takie kadry stanowią hołd dla niesamowitych zdolności kobiecego organizmu.

Niesamowite!
Ja nie mogłam oddychać w ciąży z bliźniętami, jesteś wspaniała!
Nigdy czegoś takiego nie widziałem!

Jednak byli i tacy, którzy czuli dyskomfort. Wideo Dunki obudziło ich lęki związane z ciążą i transformacją ciała. 

Właśnie takiego widoku boję się u siebie - napisała jedna z internautek. 
Zobacz wideo Po urodzeniu dziecka napisała erotyk. "Straciłam radość życia"
Więcej o: