Zaszła w ciążę w tym samym momencie, co jej mama. "To takie pokręcone"

Kobieta spodziewa się dziecka. Podobnie jej mama. Gdy maluszki przyjdą na świat - jeden będzie ciocią lub wujkiem drugiego, a będą niemal w tym samym wieku. Ponadto: starsza z kobiet zostanie babcią.

Więcej tematów związanych z ciążą i porodem na stronie Gazeta.pl

Wiek, w którym kobiety decydują się na ciążę znacznie się przesuwa. Wszystko m.in. za sprawą rozwoju medycyny, który pozwala im na poczęcie w wieku, który dla naszych mam lub babć był niemal nie do pomyślenia. Poza tym kobiety coraz później decydują się na macierzyństwo z różnych powodów np. kariera zawodowa, której w danym momencie nie chcą przerwać lub chęć poprawy sytuacji materialnej przed założeniem rodziny. Wciąż jednak sytuacje, w których matka zachodzi w ciążę w tym samym czasie, co jej córka, są zaskakujące i wzbudzają wiele emocji. W takiej sytuacji znalazła się Priscilla, która na TikToku prowadzi konto: cill.doggg.

Tata stosuje sprytny trick.Dziecko nie chce brać leków? Tata stosuje sprytny trik "na soczek". "Genialne!"

Mama i córka są w ciąży w tym samym czasie

Niedawno Priscilla pochwaliła się na TikToku nagraniem, w którym razem ze swoją mamą prezentują swoje ciążowe krągłości. Kobiety założyły dopasowane sukienki, żeby podkreślić ciążowe brzuszki. Zarówno ona, jak i jej mama są bardzo atrakcyjnymi kobietami, a ta druga wygląda zaskakująco młodo, jak na mamę dorosłej kobiety, która wkrótce sama zostanie mamą, czyniąc ją tym samym babcią.

Zobacz wideo Karolina Malinowska o stanie psychiatrii w Polsce. "Najmłodsze dziecko po próbie samobójczej miało osiem lat"

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów. Nie wszystkim spodobało się, to, co zobaczyli na opublikowanym filmiku. Jeden z internautów napisał:

To takie pokręcone, że ty i twoja mama jesteście razem w ciąży.

Okazało się jednak, że więcej osób ma takie niezwykłe doświadczenie jak Priscilla:

Moja mama i ja byłyśmy w ciąży w tym samym czasie. To nie jest dziwne, uważam, że to wspaniałe
Ja, moja mama i siostra, wszystkie byłyśmy w ciąży w tym samym czasie. Mam 50 lat. Moja siostra ma 49 lat. Synowie mają po 24 lata, a brat też ma 24 lata.
Byłam w ciąży w tym samym czasie, co moja macocha. Urodziłam córeczkę trzy dni przed narodzinami mojego braciszka.
Sporo osób pochwaliło wygląd przyszłej babci:
Twoja mama wygląda jak twoja siostra!! Mam nadzieję, że obie będziecie mieć cudowną, bezstresową ciążę
Nie wygląda na wystarczająco staro, by być babcią, jest piękna, obie piękne

- pisali.

Ania DąbrowskaAnna Dąbrowska nie ochrzciła dzieci. "Jakie one mają wyobrażenie na temat wiary?"

Więcej o: