Ukrywała ciążę przez dziewięć miesięcy. Miała ważny powód. "To była najlepsza decyzja"

Wraz z partnerem podjęła decyzję, że nie powie nikomu, że spodziewa się dziecka. Przez całą ciążę ukrywała fakt, że niedługo zostanie mamą i teraz, z perspektywy czasu nie żałuje tej decyzji.

Więcej o ciąży i porodzie na stronie Gazeta.pl

Sporo kobiet ukrywa ciążę przed najbliższymi przez pierwsze trzy miesiące. W tym czasie istnieje największe ryzyko poronienia, więc na wszelki wypadek chcą "zaoszczędzić" sobie konieczności wyjaśniania tego najbliższym. Inne kobiety, chwalą się swoim odmiennym stanem już od momentu, gdy na teście ciążowym zobaczą pozytywny wynik. Jedna z użytkowniczek TikToka - Miranda Zilkowsky nie należy do żadnej z tych grup. Ona ukrywała ciążę przez całe dziewięć miesięcy.

imię dla dziewczynki (zdjęcie ilustracyjne)To imię dla dziewczynki pochodzi z Rzymu. W Polsce znane jest od niedawna

Kobieta ukrywała ciążę przez dziewięć miesięcy

Miranda jest aktywną użytkowniczką TikToka. Od kiedy została mamą, na jej koncie regularnie pojawiają się nagrania, których główną bohaterką jest kilkumiesięczna córeczka kobiety. Szczególne zainteresowanie internautów wzbudził filmik, w którym Miranda opowiedziała o swojej ciąży i tym, że przez cały jej czas nikt nie miał pojęcia, że spodziewa się dziecka. Kobieta nosiła luźne ubrania, głównie obszerne bluzy, pod którymi ukrywała ciążowy brzuszek, pomógł też fakt, że pracowała z domu. 

To prawdopodobnie była najlepsza decyzja, jaką podjęłam w życiu

- wyznała na nagraniu. Dodała też, że to uczyniło ten czas wyjątkowym.

Nie było baby shower ani hucznego ogłoszenia płci dziecka, ale to ok.

Zamiast tego wraz z partnerem mogła się cieszyć tym, co nadejdzie, skupić na przygotowaniach, bardzo ich to do siebie zbliżyło.

Zobacz wideo Dziecko dziedziczy długi i co dalej? Adwokat: Jest prawnie chronione

O tym, że spodziewa się dziecka wiedział jedynie jej partner, który wraz z nią w tajemnicy przed całym światem cieszył się z tego faktu i wyczekiwał narodzin maleństwa. Dopiero w 30. tygodniu ciąży powiedziała swoim rodzicom, że zostaną dziadkami.

Wiele kobiet ukrywa ciążę

Pod nagraniem MIrandy pojawiło się wiele komentarzy głównie internautek, które pisały, że także ukrywały przed bliskimi swój stan, gdy spodziewały się dziecka. Zapewniały, że dzięki temu mogły wraz z partnerami w spokoju wyczekiwać narodzin maleństwa, że czuły się wyjątkowe z powodu swojego sekretu. 

Ukrywaliśmy nasze przez pięć miesięcy i było to absolutnie niesamowite! Szkoda, że ??nie trzymaliśmy tego dłużej w tajemnicy
Żałuję, że tego nie zrobiłam

- pisały.

Dziecko z nowotworem (zdjęcie ilustracyjne)Pocałował w szyję synka i uratował mu życie. Ostrzega innych rodziców

Więcej o: