Niesamowite ujęcie mamy i bliźniąt zaraz po porodzie. "Rozpływam się nad tym zdjęciem"

Świeżo upieczona mama pochwaliła się na Instagramie fotografią zrobioną podczas porodu. Zdjęcie wykonała profesjonalna fotografka specjalizująca się właśnie w uwiecznianiu tych wyjątkowych chwil.

Więcej tematów związanych z ciążą i porodem na stronie Gazeta.pl

Poród to dla kobiety wyjątkowe przeżycie. Niektóre z nich chcą, aby te chwile zostały z nimi dłużej i to nie tylko w pamięci. Decydują się więc na zatrudnienie fotografa, który uwieczni moment przyjścia maleństwa na świat. Powstają wówczas piękne, wzruszające kadry, nierzadko prawdziwe dzieła sztuki, które stają się niepowtarzalną pamiątką rodzinną. 

Nauczycielka biologii Victoria i jej strojeNietypowy ubiór nauczycielki. "Twierdzą, że moje stroje są niestosowne"

Mama zatrudniła fotografkę do porodu

Dwudziestosześcioletnia Isabella Scherer to brazylijska aktorka, projektantka mody i gwiazda programu Master Chef. Jest mamą uroczych bliźniąt. Kiedy maluszki miały przyjść na świat wraz z partnerem podjęła decyzję o zatrudnieniu fotografki, która będzie im towarzyszyć w czasie porodu. Wybrali Hannę Rochę - fotografkę specjalizującą się w uwiecznianiu porodów. W ten sposób powstało wyjątkowe czarno-białe zdjęcie, na którym widać świeżo upieczoną mamę przystawiającą do piersi noworodki. 

Co za wyjątkowy dzień,  jesteśmy zakochani i zahipnotyzowani przez Mel i Bento

- napisała pod zdjęciem Isabella. Podziękowała też fotografce i wyznała:

Nie tylko zrobiła wspaniałe zdjęcia, ale podczas porodu była dla mnie niemal jak matka.

Fotografka z kolei zapewniła:

To było wyjątkowe.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów. Gratulowali świeżo upieczonym rodzicom, życzyli całej rodzinie zdrowia i szczęścia. 

Co za piękna chwila
Rozpływam się nad tym zdjęciem
Magiczne
Płaczę. Co za dreszczyk emocji! Piękne

- pisali.

Zobacz wideo "Mamo, gdzie są moje pieniądze z komunii?". Adwokat: Dziecko powinno te pieniądze otrzymać

Gwiazda chętnie dzieli się fotkami z dziećmi

Na Instagramowym koncie gwiazdy nie brakuje bardzo intymnych zdjęć z dziećmi. Isabella pokazała fotografię swojego partnera kąpiącego się pod prysznicem z jednym z dzieci, zamieściła też zdjęcie, na którym pokazuje, jak karmi oba maluszki piersią. Wcześniej chętnie chwaliła się efektowymi kadrami z ciążowym brzuszkiem. 

Maja Hyży pokazała zdjęcie ze wspólnej kąpieli z córką. 'Ile piany musiałaś zużyć'Maja Hyży pokazała zdjęcie ze wspólnej kąpieli z córką. "Ile piany musiałaś zużyć!"

Więcej o: