Kazała zrobić mężowi zdjęcie z porodu. Mina na widok dziecka zaskakuje. Internauci. "Nie udostępniaj"

Niektórym kobietom marzy się wyjątkowa pamiątka z sali porodowej - zdjęcie, które uwieczniłoby ich pierwsze spotkanie z nowo narodzoną pociechą. Proszą więc partnera o zrobienie fotografii. Efekt bywa zaskakujący.

Więcej tematów związanych z ciążą i porodem na stronie Gazeta.pl

Ciąża i poród to bez wątpienia jedno z ważniejszych doświadczeń w życiu każdej mamy. Kobiety dokumentują ten okres, robią wiele zdjęć, nagrywają filmiki, chcą mieć pamiątki, do których będą mogły wracać po latach. Niektórym zależy nawet na zdjęciach z samego porodu. W tym celu zatrudniają profesjonalnych fotografów, którzy towarzyszą im na sali porodowej lub w czasie porodu w domu. Większości jednak w zupełności wystarczą zdjęcia zrobione telefonem przez partnera, są też i takie, które o zdjęciach i nagraniach w ogóle nie chcą słyszeć.

Tatuażystka zrobiła synkowi 'rękaw'Tatuażystka zrobiła czterolatkowi "rękaw". Internauci nie mogą uwierzyć, że jest z tego dumna

Kobieta chciała mieć pamiątkowe zdjęcie

Georgia, która na TikToku funkcjonuje jako georgialou31, jest świeżo upieczoną mamą małego Koa. Kiedy maluszek miał przyjść na świat, poprosiła swojego partnera o zrobienie zdjęć bezpośrednio po porodzie. Mężczyzna potraktował poważnie prośbę swojej partnerki i wykonał kilka fotografii. 

To zdjęcie z dosłownie sekundy po jego urodzeniu. Mam też kilka ślicznych zdjęć, za które jestem bardzo wdzięczna mojemu narzeczonemu. Gdy zobaczyłam to, wyłam ze śmiechu

- napisała w komentarzu.

Zobacz wideo Czy każde dziecko może być dobre z matematyki?

Narzeczony zrobił jej zdjęcie zaraz po porodzie

Kobieta pokazała zdjęcie zrobione chwilę po porodzie, gdy dostaje swojego synka w ramiona. Na jej twarzy widać jeszcze ogromny wysiłek, dziecko nie zostało jeszcze oczyszczone z mazi porodowej.  

Pod nagraniem, które składa się z zestawienia dwóch zdjęć pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych internautów.

Zaskoczenie, gdy uświadomisz sobie, jak duże jest dziecko.
Poprosiła o „ładne zdjęcie". Pobożne życzenie

- pisali. Sporo osób stwierdziło, że zdjęcia tego rodzaju są piękne na swój sposób:

Mam podobne zdjęcie mojej żony
Uwielbiam ten trend. Wiem, że zdjęcia nie są glamour, ale pokazują długość porodu, przez który przechodzimy, aby sprowadzić nasze dzieci na świat.
To świetne zdjęcie! Pomyśl o pokazaniu tego dziecku, gdy dorośnie. Ile osób ma swoje zdjęcie "prosto z piekarnika"?
Świetne zdjęcie... zdrowe dziecko i zdrowa mama
To świetne zdjęcie, na którym uchwycone są prawdziwe chwile. Trzymaj dla siebie, a nie udostępniaj

- pisali użytkownicy TikToka

Dziecko chciało coś wyjaśnić.Otworzyła drzwi do pokoju dziecka. W łóżeczku był niespodziewany lokator

Więcej o: