W wieku 47 lat urodziła dziesiąte dziecko. Internauci: "Oni już mają dosyć"

Gdy myślała, że nie będzie mieć już więcej dzieci, okazało się, że ponownie jest w ciąży. Tym sposobem jest dziś dumną mamą dziesięciorga pociech w wieku od pięciu miesięcy do 28 lat. Nie wszystkim to się podoba.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie: Gazeta.pl

Janel mieszka w stanie Utah w USA i jest dumną mamą sporej gromadki dzieci. Ma sześciu synów i cztery córeczki. Jej pociechy mają od pięciu miesięcy do 28 lat. Tworzą szczęśliwą rodzinę, starsze rodzeństwo pomaga w opiece nad młodszym, wszyscy się wspierają i mają dla siebie ogromne pokłady miłości i cierpliwości.

Dziewczyna nazwała synka Freddy.Nie wiedziała, że jest w ciąży, urodziła w toalecie. Nie miałam pojęcia"

Kobieta spotkała się z krytyką w sieci

Janel w wieku 46 lat była przekonana, że nie będzie miała więcej dzieci. Stało się jednak inaczej. Kobieta pięć miesięcy temu urodziła chłopczyka, któremu dała na imię Stone. Zamieściła na TikToku nagranie, na którym pokazała maleństwo zaraz po porodzie. Filmik opatrzyła komentarzem:

Ja w wieku 46 lat, myśląc, że skończyłam już z rodzeniem dzieci. Ja w wieku 47 lat z dzieckiem numer dziesięć.
Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami dla mamy i jej rodziny. Niektórzy internauci jednak nie zareagowali entuzjastycznie na filmik. Jedni pisali, że posiadanie dzieci w takim wieku jest nie w porządku, inni stwierdzili, ze to nie fair wobec starszych pociech:

Współczuję twoim starszym dzieciom. Utknęły w opiece nad młodszymi
To absolutnie nie fair w stosunku do dzieci!
Oni już mają dosyć
To nie niedowierzanie. To rozczarowanie
To koszmar dla starszego rodzeństwa. Żal mi tych dzieciaków
To rozdzierające serce. Badania udowadniają, że ??po pewnej liczbie dzieci zaniedbanie emocjonalne jest nieuniknione. Te dzieciaki wiedzą, co to oznacza.

Ktoś jednak zauważył:

Wszystkie te negatywne komentarze nie pojawiłyby się, gdyby to mężczyzna miał dziecko w wieku 47 lat.

A Wy co sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Kamera nagrała incydent w pokoju dzieckaKamera nagrała incydent z pokoju dzieci. Dziewczynka krzyczała na całe gardło. Reakcja brata zaskakuje

Więcej o: