Kontrowersyjna reakcja na ujawnienie płci dziecka. Nie tego spodziewała się mama

Gdy Nicole dowiedziała się jakiej płci będzie jej dziecko, nie kryła rozczarowania. Była zrozpaczona, nie wiedziała, czy pokocha swoje drugie dziecko. Wszystko pokazała na nagraniu, które zamieściła na TikToku.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Podczas gdy jedni już od pierwszych ciążowych badań USG dopytują lekarza o płeć dziecka, inni wolą jej nie poznać. Chcą mieć niespodziankę. Jeszcze dla innych płeć nienarodzonego jeszcze dziecka nie ma żadnego znaczenia, zależy im jedynie na tym, żeby było zdrowe, a ciąża i poród przebiegły bez komplikacji.  

Zobaczyła mamę prowadzącą syna na smyczy. Ukradkiem zaczęła nagrywać i nagle zrozumiała powódZobaczył mamę prowadzącą syna na smyczy. Ukradkiem zaczął nagrywać i nagle zrozumiał powód

Synek, czy córeczka?

Gdy na świat ma przyjść chłopiec, jego rodzice i najbliżsi kompletują dla maluszka wyprawkę w kolorze niebieskim. Gdy zaś rodzina ma się powiększyć o dziewczynkę - króluje róż. Zdarza się jednak, że lekarz się pomyli, bo maluszek podczas badań USG "jest wstydliwy" i nie chce zdradzać wszystkich swoich tajemnic. Wtedy wyprawkę trzeba szybko wymieniać i przyzwyczajać się, do myśli, że np. zamiast córki, w domu pojawi się syn. Takich obaw nie miała Nicole Shamlin, bohaterka poniższego nagrania. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Mama rozczarowana płcią dziecka

Nicole jest aktywną użytkowniczką TikToka, gdzie publikuje wiele nagrań dokumentujących przebieg jej ciąży. Kobieta jest już mamą chłopca, miała nadzieję, że druga ciąża przyniesie jej upragnioną dziewczynkę. Gdy dowiedziała się, ze tak się nie stanie, była zrozpaczona. Opublikowała nagranie, na którym widać, jak płacze z tego powodu. Nagranie opatrzyła komentarzem:

Ja później w nocy opłakuję fakt, że nie będę mieć córeczki.

Kobieta zadała też kilka retorycznych pytań, żeby podzielić się swoimi rozterkami: 

Jak  pokocham kolejnego chłopca?
Czy zastąpi mojego pierwszego syna?
Jak mogę kochać dwóch synów?

Niedługo potem również na TikToku dodała, że rozczarowanie płcią było prawdziwe, jednak zapewniła, że czuła się tak tylko przez jeden dzień, później była już podekscytowana faktem, że będzie mieć drugiego synka.  

Bezwarunkowy dochód podstawowy. Kto dostanie dodatkowe 1300 zł?Bezwarunkowy dochód podstawowy. Kto dostanie dodatkowe 1300 zł?

Więcej o: