Pokazała brzuch w 34. tygodniu ciąży. Internautka: "Ilu dzieci się spodziewasz?"

Kobieta, która była w bliźniaczej ciąży pochwaliła się wielkością swojego brzuszka na udostępnionym na TikToku nagraniu. Internauci nie mogli uwierzyć, że spodziewa się zaledwie dwójki dzieci.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Każde kobiece ciało jest inne i każde inaczej znosi ciążę. Jedne przyszłe mamy mają pokaźne brzuszki już od pierwszych miesięcy ciąży a spodziewają się jednego dziecka, inne, które urodzą bliźnięta lub nawet trojaczki mogą mieć mniejsze brzuszki. Bohaterka tego nagrania pokazała, jak wyglądała w 34. tygodniu bliźniaczej ciąży. 

Na zdjęciu: Maxine Lee, matka dziewięciorga dzieci na zakupach w sklepie.Matka dziewiątki dzieci pokazuje wyjście na zakupy. "Dlaczego to sobie robisz?"

Pokazała swój brzuch w 34. tygodniu ciąży

Lizbeth Boyzo jest dumną mamą bliźniaków. Zanim dzieci przyszły na świat, publikowała na TikToku nagrania, na których pokazywała, jak wygląda w ciąży. Miała naprawdę duży brzuszek naznaczony siateczką rozstępów. Internauci w komentarzach pytali, jak znosi ciążę, kobieta odpowiadała, że najgorsze są dla niej bóle w okolicy miednicy.

Nagranie doczekało się niemal 20 tys. komentarzy. Internauci pisali:

Jak to dopiero 34. tydzień?
Ludzkie ciało jest niesamowite.
A ja myślałam, ze moje bóle kręgosłupa są koszmarne. Modlę się za Ciebie. 
To jest piękne!
Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?
Ilu dzieci się spodziewasz?
Ile dzieci tam masz?
Samo patrzenie boli. Nie mogę sobie wyobrazić, z jakimi bólami się borykasz.
Wyglądasz niesamowicie.

Żłobek15 czerwca - ważny termin dla wielu rodziców. Lepiej go nie przegapić

Po porodzie, na kolejnym udostępnionym nagraniu pokazała swoje maleństwa. Są zdrowe, a Lizbeth jest dumną mamą, która uczy się nowej roli. 

Więcej o: