Jest w 6. miesiącu ciąży i wciąż ma "sześciopak" na brzuchu. "Położne zapewniają, że wszystko jest w porządku"

Sarah Harker ma smukłą i wysportowaną sylwetkę. Chociaż jest już w szóstym miesiącu ciąży, nie zamierza rezygnować z aktywnego trybu życia i regularnych treningów. "Jeśli ludzie są rozczarowani, że nie siedzę na kanapie, to nie mam na to wpływu" - mówi.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na Gazeta.pl

32-letnia Sarah Harker z Newcastle jest trenerką fitness i dietetyczką. Jest też w szóstym miesiącu ciąży, a nadal regularnie ćwiczy na siłowni ze swoim chłopakiem i przestrzega dobrze zbilansowanej diety. Na brzuchu przyszłej mamy wciąż widać zarysowane mięśnie. 

Poczekalnia SOR w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej SOR. Tata czekał z dzieckiem 5 godzin. "Pacjentom brak wyobraźni"

Nie nosi ciążowych ubrań

Sarah Harker nie nosi ubrań dla kobiet w ciąży. Z powodzeniem mieści się w swoje dotychczasowe - nosi jeansy, dopasowane sukienki, a gdy planuje trening - zakłada te legginsy i top, które nosiła przed zajściem w ciążę. 

Trenerka otrzymuje niemiłe wiadomości i komentarze

Przyszła mama przyznała, że otrzymała wiele komentarzy od internautów, w których wyrażali swoje "rozczarowanie", że wciąż może się pochwalić wysportowaną sylwetką, krytykują ją za to, że nie zrezygnowała z treningów na siłowni.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Każde ciało jest inne

Pamiętajmy, że każde kobiece ciało jest inne i inaczej znosi ciążę. Dodatkowe kilogramy w tym niezwykłym czasie to coś naturalnego. Aktywność fizyczna i dobrze zbilansowana dieta są dla przyszłej mamy bardzo ważne, jednak warto wszystko konsultować z lekarzem prowadzącym ciążę. A po porodzie - nie spieszyć się z powrotem do formy. Nasze ciało wydając na świat dziecko robi coś niesamowitego, warto o tym pamiętać i mieć dla niego i siebie nieco wyrozumiałości. 

Położne zapewniają, że wszystko jest w porządku

- stwierdziła.

Jeśli ludzie są rozczarowani, że nie siedzę na kanapie, odpoczywając przez dziewięć miesięcy i jedząc ciastka, to nie mam na to wpływu. To ich opinia

- dodała. 

NPregnant,Woman,Experiencing,Braxton,Hicks,Contractions,In,Third,Trimester,WithPolki nie chcą rodzić. "Najgorszy miesiąc od czasu drugiej wojny światowej"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: