Pokazała swój ciążowy brzuch. "Jestem w 30. tygodniu i nadal mogę to ukryć"

Mama z Wielkiej Brytanii pochwaliła się na TikToku nagraniem, na którym pokazała swój brzuch w zaawansowanej ciąży. Internauci nie mogli uwierzyć, że w środku jest dziecko. "Gdzie on się ukrywa" - pytali.

Więcej tematów związanych z ciążą i porodem na Gazeta.pl

Każde kobiece ciało jest inne, każde inaczej przechodzi ciążę. Niektóre szczupłe i drobne kobiety mają ogromne brzuchy, a te o pełniejszych kształtach w ciąży po prostu robią się nieco okrąglejsze i - jeśli chcą lub mają taką potrzebę - niemal do ostatnich dni mogą ukrywać swój wyjątkowy stan. Bywa też odwrotnie, nie ma tu reguły. Wygląd niektórych przyszłych mam aż do ostatnich dni przed porodem nie zdradza, że wkrótce powitają na świecie swoje maleństwa. 

Ida Nowakowska tłumaczy synowi w kościele fenomen zmartwychwstania Jezusa. 'Alleluja'Nowakowska tłumaczy synowi w kościele fenomen zmartwychwstania Jezusa. "Alleluja"

Do 30. tygodnia ciąży miała płaski brzuch

Kerys Roberts jest świeżo upieczoną mamą z Wielkiej Brytanii. Na swoim koncie na TikToku chętnie udostępnia nagrania dokumentujące pierwsze chwile z maleństwem. Robiła to także, gdy była w ciąży. Pokazała followersom nagranie, na którym zaprezentowała swój brzuch w 30. tygodniu ciąży.

Przyszła mama opatrzyła nagranie komentarzem: "Ja w 30. tygodniu ciąży. Wciąż mogę to ukryć". Kerys, próbując zapewne wyprzedzić pytania dotyczące zdrowia dziecka napisała też: "Tak, moje dziecko jest normalnych rozmiarów, miałam USG". 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Internauci komentowali wygląd ciężarnej

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy zaskoczonych internautów. Kobiety dzieliły się swoimi doświadczeniami, sporo z nich przyznało, ze podobnie wyglądały w ciąży, nawet bardzo zaawansowanej.

Gdzie on się ukrywa?
Mam nadzieję, ze tak będzie u mnie
Jestem w 20. tygodniu i też nie mam brzuszka
Tak Ci zazdroszczę!

Maturzystka wybuchła płaczem. 'Jeśli nie zdasz matury, to będziesz rowy kopać. Przecież to głąby zdają'Maturzystka wybuchła płaczem. "Jeśli nie zdasz matury, to będziesz rowy kopać. Przecież to głąby zdają"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: