Przyszła mama pokazała, co jej dziecko wyprawia w brzuchu. "To wygląda boleśnie"

Na nagraniu mama pokazała swój brzuch w zaawansowanej ciąży. Gołym okiem widać, że jej dziecko szaleje w środku i rozpycha się na wszystkie strony. "To najdziwniejsze i zarazem najwspanialsze uczucie na świecie" - napisała jedna z internautek.

Więcej tematów związanych z ciążą i macierzyństwem na Gazeta.pl

Przyszłe mamy we wczesnej ciąży z niecierpliwością czekają momentu, kiedy zaczną czuć ruchy swoich maluszków. Niektóre mówią, że początkowo to jak "motylki w brzuchu", inne ruchy płodu odczuwają jako "bulgotanie". Na początku wszystko jest delikatne, gdy maluchy jednak podrosną, sytuacja się zmienia. 

Imiona dla dziewczynek Zakazane imię dla dziewczynek traci na znaczeniu. Niegdyś określano nim jedną kobietę

Niektóre dzieci są bardzo aktywne

Czasem mamy narzekają, że ich pociechy są bardzo spokojne, przez co nie mogą cieszyć się ich ruchami. Są jednak kobiety, które przyznają, że ich maluchy dawały im popalić w ciąży - rozpychały się, kopały, naciskały na pęcherz, układały w "dziwnych" pozycjach, przez co brzuch stawał się niesymetryczny, nabierał zabawnego kształtu.  Pod koniec ciąży ich ruchy nie tylko czuć, ale i widać. Te mamy podzieliły się nagraniami, na których widać akrobacje ich maluszków w brzuchu. I chociaż takie "wyczyny" wyglądają zabawnie, czasem bywają dla przyszłych mam nieprzyjemne, a wręcz bolesne. 

Mama pokazała, co jej dziecko wyprawia w brzuchu

W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie, na którym widać brzuch kobiety w zaawansowanej ciąży. Filmik został zamieszczony na Instagramie, na koncie kidz.lovers.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?
Strach i panika
To najdziwniejsze i zarazem najwspanialsze uczucie na świecie
Dzięki bogu nasze dzieci tak nie robiły
Dziecko tam stoi
Dlaczego ten gnojek próbuje wstać? To wygląda boleśnie

- pisali. 

rodzina Zmiany w prawie pracy. Rodzice mogą liczyć na korzystne uprawnienia

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: